Adopce Google
Workspace

Office 365
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Proč adopce s Digiskills?

Přechod do cloudu a využití moderních technologií je pro společnost velkou změnou a pouze instalace nástrojů nestačí. Pomůžeme vám od začátku až do konce. Motivujeme a inspirujeme, podpoříme teamleadery, naučíme všechny zaměstnance digitální dovednosti. Vše pak promítneme do nových týmových dohod. Postaráme se o to, aby změna byla trvalá.

Firemní řešení Google Workspace na jednom místě hladce integrují vše, co se svým týmem potřebujete k práci. Od tabulek a dokumentů, přes Gmail, Drive a Calendar, až po týmovou spolupráci v Google Meet a Spaces. Naučíme vás využívat Google Workspace naplno, aby vám nástroje zjednodušovaly život.

Nasadili jste Google Workspace, ale nepřináší to zatím ovoce?

Jak probíhá adopce Google Workspace?

 • Adopce je digitální akademie pro celou společnost. Kombinuje různé vzdělávací formáty a cílí na konkrétní skupiny zaměstnanců, na vedení i řadové zaměstnance, různá oddělení, konkrétní týmy i jednotlivce.
 • Zjistíme, co potřebujete

  Zmapujeme si potřeby vaší společnosti a dostupnost jednotlivých digitálních nástrojů

 • Zjistíme, jak na tom jste

  Díky Digiskills Assessmentu zmapujeme, jak je na tom vaše společnost s digitálními dovednostmi

 • Navrhneme kompletní vzdělávací cestu

  Na základě vstupních informací a Digiskills Assessmentu navrhneme kompletní seznam aktivit a tímat, která je potřeba lidi naučit

 • Nadchneme a inspirujeme

  Pro vybrané skupiny lidí uspořádáme motivační workshopy, naladíme změnový proces na pozitivní vlnu

 • Naučíme

  Pro vybrané skupiny lidí uspořádáme motivační workshopy, naladíme změnový proces na pozitivní vlnu

 • Uložíme know how

  Vytvoříme systém týmových pravidel a dohod, jak v týmech využívat jednotlivé nástroje a proškolíme tzv. ambasadory, kteří budou dále šířit osvětu kolem digitálních technologií

Reference klientů, kteří využili
adopcí Google Workspace

Díky spolupráci s Digiskills jsme poznali nástroje, o kterých jsme do té doby neměli tušení, zorientovali jsme se v prostředí Google Workspace, naučili se ho lépe používat a dokázali jsme některé rutinní procesy zautomatizovat. To nám usnadnilo a zefektivnilo naši práci. Oceňujeme formu online webinářů a pořízení záznamu, ke kterým se tak můžeme vracet a využívat je jako školení pro nové zaměstnance. Moc děkujeme za spolupráci a všem zájemcům, kteří chtějí posunout své digi dovednosti, ji můžeme jen doporučit.

Avatar

Ing. Hana Brnická

Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
Žena s mazanicí

Co ještě potřebujete
vědět

 • Každou adopci děláme na míru.
  Digitální nástroje, zapojení zaměstnanců, vyhraněný prostor pro vzdělávání, to vše ovlivní formáty vzdělávání, množství workshopů a délku samotného vzdělávacího programu.
 • Google Workspace do morku kostí!
  Není jen Gmail, Calendar, Docs, Sheet a Slides, ale také Drive, Meet, Forms, Jamboard, Spaces, Keep nebo Sites. Zvládáte je všechny?
 • Další digitální nástroje.
  Využíváte i aplikace mimo Google Workspace? Zapojme je do celého příběhu digitální transformace. Může to být například Trello, Asana a další.
 • Dejte zaměstnancům prostor pro vzdělávání.
  Bez ohledu na postavení ve firmě. Jeden potřebuje detailně ovládnout tvorbu automatizací v Apps Script, druhý zase nastavuje týmové dohody pro práci v Sites a Meet.

Pojďme to konečně společně změnit!

Kontaktujte nás, ukážeme vám celý adopční program krok po korku.