← Na předchozí stranu

4 AI nástroje, které vaše prezentace vystřelí ke hvězdám

14. dubna2 min čtení

Jak souvisí umělá inteligence tvorbou prezentací, a které nástroje by vám neměly uniknout? Přesně o tom byl webinář Evy Jokes: AI pro lepší prezentování! Podívejte se, jak s pomocí umělé inteligence vytvořit osnovu, poutavé nadpisy, obsah, grafiku lahodící oku i kompletní prezentaci na pár kliknutí. To prostě musíte vidět!  

Vytvořit kvalitní prezentaci vyžaduje čas, trpělivost a um, ale s rozmachem AI se i tato vrcholná kancelářská disciplína stává přístupnější. Pojďme si stručně zrekapitulovat nástroje, které doporučuje Eva, a nechte se inspirovat. 

ChatGPT 

Znáte to, pro prezentaci potřebujete obsah, nápadů je poskrovnu a brainstorming by přišel vhod. Texty, které jste s vypětím sil dali dohromady, jsou dlouhé jak týden před výplatou a potřebujete nekompromisně zkracovat. A co speechwriting? Konec… nebo ne? ChatGPT, jeden z nejmocnějších nástrojů generativní AI, vám pomůže! A pokud chcete vidět, jak a co všechno můžete z ChatGPT vyždímat, Eva a její praktické ukázky jsou nutnost! 

Microsoft Designer 

Microsoft Designer, přestože je stále v preview verzi, představuje skvělý nástroj pro tvorbu vizuálů a grafik, kterými můžete ozdobit své prezentace. Eva si s Designerem rozumí a pokud hledáte alternativu ke Canvě, je to volba číslo jedna! Snadné ovládání, integrovaný nástroj pro generování obrázků postavený na DALL-E a důvěrně známé prostředí. To chcete!  

Tome 

Tome je nástroj od OpenAI (DALL-E, ChatGPT), se kterým vytvoříte kompletní prezentaci jen na základě jednoduchého vstupu. Jak to funguje? Zadáte název a umělá inteligence navrhne vše ostatní. Tome sice není bezchybný, ale i tak dokáže vytvářet přesvědčivé výstupy… tedy v Evy podání to rozhodně vypadá na jeden z nejmocnějších AI nástrojů pro tvorbu (nejen) prezentací! 

Beautiful.ai 

Evy osobní favorit, který vám umožní vytvářet prezentace jednak ve webovém prostředí, ale i jakožto doplněk PowerPointu. Jak to vypadá, když pracujete s PowerPointem ochuceným nástrojem Beautiful.ai? Asi jako budoucnost tvorby prezentací! Podívejte se, experimentujte a už nikdy nebudete chtít pracovat bez Beautiful.ai. 

AI ale není všemocná, alespoň zatím a pokud máte zájem vytvářet prezentace tak, aby měly hlavu a patu a nebyly pro vás ani pro sledující utrpením, tak si rozhodně nenechte ujít Evy kurz vizuálního storytellingu, který vás naučí, jak předávat informace poutavě, moderně a srozumitelně. 

Chci se naučit vizuální storytelling

← Na předchozí stranu

Adventní čas. Čas klidu a pohody. Anebo ne?
Produktivita

Adventní čas. Čas klidu a pohody. Anebo ne?

Na každého z nás je toho někdy jednoduše moc. A zvláště před Vánoci. Řešením může být digitální…

Číst více
8. prosince 1 min čtení
AI v HR a vzdělávání: Pár tipů, jak se nebát inovací
HR Inovace Buzzwords

AI v HR a vzdělávání: Pár tipů, jak se nebát inovací

ChatGPT vzal svět útokem a není snad obor, ve kterém by pro něj nebo jeho AI souputníky nebylo…

Číst více
24. března 3 min čtení
Jak pracuje Jan Mašek, inovátor a zakládající člen sítě Red Button
Rozhovor

Jak pracuje Jan Mašek, inovátor a zakládající člen sítě Red Button

Že nemáte kvůli práci čas na osobní rozvoj? Tak se rozvíjejte přímo svou prací, tak jak to dělá Jan…

Číst více
25. června 19 min čtení