← Na předchozí stranu

Automatizace pro lídry: Jak rozběhnout automatizaci a uspět 

3. května2 min čtení

Proč automatizovat? Jak nastavit správný „automatizační mindset“ ve firmě? Honza Dolejš vám vysvětlí, jak byste měli automatizaci vnímat z pozice lídra. Žádná suchá fakta, nudné statistiky a odborná hantýrka, ale webinář nabitý ukázkami z praxe, z naší praxe, z velice dobře fungující praxe. A takovou můžete mít i vy. Jak na to? 

Automatizovat, nebo neautomatizovat? 

Víte, že až polovinu pracovních činností, se kterým se denně potýkáte, můžete automatizovat? Automatizace šetří čas a lidské zdroje, zároveň dokáže zajistit, aby byli lidé spokojenější a mohli se věnovat kreativnější činnosti. V neposlední řadě automatizace zaručuje konzistentní, rychlejší a kvalitnější výstupy. Hlavním předpokladem pochopitelně je, že se automatizuje správně. A přestože se říká, že pod svícnem bývá největší tma, v Digiskills to neplatí a Honza vám ukáže, jak se automatizace dělají u nás – kolik automatizační toků měsíčně proběhne a jak nám usnadňují, zpřehledňují a zefektivňují práci. Zkrátka víme, co děláme a rádi vám své know-how předáme. 

Jak změnit mindset? 

Aby mohly automatizace fungovat, je zapotřebí, aby lidé pochopili, co automatizace jsou a jaké mají možnosti. Jamile lidé začnou sami přicházet s nápady, co by se dalo automatizovat, máte vyhráno! Ale nepředbíhejme – jak vůbec začít a jak postupovat? 

  1. Najděte nadšence do automatizace – příklady táhnou, najděte někoho, kdo je schopný své znalosti prohlubovat a šířit osvětu mezi ostatní. 
  2. Udělejte automatizaci pro ostatní – buďte proaktivní a jakmile lidé poznají, že se automatizace týká i jejich práce, zaručeně se nechají strhnout. 
  3. Ukažte lidem základy automatizace – příklady, logika a lidská řeč = recept na úspěch. Představte svým lidem automatizaci jednoduše – inspirujte je, ale nezahlťte. 
  4. Potřebujete ambasadory – bez technicky zdatných a schopných jedinců, kteří budou umět vytvářet automatizace, se neobejdete. Máme digitální akademie, kde vám ambasadory pomůžeme vychovat – naučíme je nejen ovládat Power Automate, ale také nabité dovednosti uplatnit, šířit a předávat. 
  5. Sdílejte, sdílejte, sdílejte – „sharing is caring“, sdílejte a ukazujte, chlubte se, sdílejte výsledky, pravidelně o automatizaci diskutujte. Automatizací musí firma žít!  

Pomůžeme vám s automatizací 

Nejtěžší je začít, ale od toho jsme tady my a přinášíme webináře, přednášky, kurzy a workshopy. Honza vám připraví zasvěcující akci pro manažery a lídry nebo klidně pro celou firmu, zkrátka „otvírák“, který bude mít dopad. Nechte to na nás, víme, co děláme a rádi vám ukážeme, že automatizace mají smysl i pro vás a vaše zaměstnance. 

Máte zájem proniknout do automatizace prostřednictvím nástroje Power Automate? Tak neváhejte a mrkněte na naši akademii Automatizace v Power Automate s Petrem Sackým. 

Chci začít automatizovat!

← Na předchozí stranu

Firemní kultura se těžko popisuje. Ta se prostě musí žít!
HR

Firemní kultura se těžko popisuje. Ta se prostě musí žít!

Firemní kultura je naším největším benefitem, který můžeme nabídnout. Sami ji společně tvoříme,…

Číst více
6. května 3 min čtení
Adventní čas. Čas klidu a pohody. Anebo ne?
Produktivita

Adventní čas. Čas klidu a pohody. Anebo ne?

Na každého z nás je toho někdy jednoduše moc. A zvláště před Vánoci. Řešením může být digitální…

Číst více
8. prosince 1 min čtení
Gamifikace: Práce hrou 
Produktivita

Gamifikace: Práce hrou 

Využití herních technik ke zvýšení angažovanosti v neherní činnosti, tedy gamifikace, je v oblasti…

Číst více
20. dubna 6 min čtení