← Na předchozí stranu

Automatizace pro lídry: Jak rozběhnout automatizaci a uspět 

3. května2 min čtení

Proč automatizovat? Jak nastavit správný „automatizační mindset“ ve firmě? Honza Dolejš vám vysvětlí, jak byste měli automatizaci vnímat z pozice lídra. Žádná suchá fakta, nudné statistiky a odborná hantýrka, ale webinář nabitý ukázkami z praxe, z naší praxe, z velice dobře fungující praxe. A takovou můžete mít i vy. Jak na to? 

Automatizovat, nebo neautomatizovat? 

Víte, že až polovinu pracovních činností, se kterým se denně potýkáte, můžete automatizovat? Automatizace šetří čas a lidské zdroje, zároveň dokáže zajistit, aby byli lidé spokojenější a mohli se věnovat kreativnější činnosti. V neposlední řadě automatizace zaručuje konzistentní, rychlejší a kvalitnější výstupy. Hlavním předpokladem pochopitelně je, že se automatizuje správně. A přestože se říká, že pod svícnem bývá největší tma, v Digiskills to neplatí a Honza vám ukáže, jak se automatizace dělají u nás – kolik automatizační toků měsíčně proběhne a jak nám usnadňují, zpřehledňují a zefektivňují práci. Zkrátka víme, co děláme a rádi vám své know-how předáme. 

Jak změnit mindset? 

Aby mohly automatizace fungovat, je zapotřebí, aby lidé pochopili, co automatizace jsou a jaké mají možnosti. Jamile lidé začnou sami přicházet s nápady, co by se dalo automatizovat, máte vyhráno! Ale nepředbíhejme – jak vůbec začít a jak postupovat? 

  1. Najděte nadšence do automatizace – příklady táhnou, najděte někoho, kdo je schopný své znalosti prohlubovat a šířit osvětu mezi ostatní. 
  2. Udělejte automatizaci pro ostatní – buďte proaktivní a jakmile lidé poznají, že se automatizace týká i jejich práce, zaručeně se nechají strhnout. 
  3. Ukažte lidem základy automatizace – příklady, logika a lidská řeč = recept na úspěch. Představte svým lidem automatizaci jednoduše – inspirujte je, ale nezahlťte. 
  4. Potřebujete ambasadory – bez technicky zdatných a schopných jedinců, kteří budou umět vytvářet automatizace, se neobejdete. Máme digitální akademie, kde vám ambasadory pomůžeme vychovat – naučíme je nejen ovládat Power Automate, ale také nabité dovednosti uplatnit, šířit a předávat. 
  5. Sdílejte, sdílejte, sdílejte – „sharing is caring“, sdílejte a ukazujte, chlubte se, sdílejte výsledky, pravidelně o automatizaci diskutujte. Automatizací musí firma žít!  

Pomůžeme vám s automatizací 

Nejtěžší je začít, ale od toho jsme tady my a přinášíme webináře, přednášky, kurzy a workshopy. Honza vám připraví zasvěcující akci pro manažery a lídry nebo klidně pro celou firmu, zkrátka „otvírák“, který bude mít dopad. Nechte to na nás, víme, co děláme a rádi vám ukážeme, že automatizace mají smysl i pro vás a vaše zaměstnance. 

Máte zájem proniknout do automatizace prostřednictvím nástroje Power Automate? Tak neváhejte a mrkněte na naši akademii Automatizace v Power Automate s Petrem Sackým. 

Chci začít automatizovat!

← Na předchozí stranu

TikTok: Zábava výměnou za šmírování
Produktivita

TikTok: Zábava výměnou za šmírování

Krátká autentická videa o délce 15 až 60 sekund, výzvy, interakce, dramatické a srdceryvné výlevy,…

Číst více
16. března 2 min čtení
Cisco Webex – zůstaňte ve spojení
Produktivita Inovace

Cisco Webex – zůstaňte ve spojení

Světová špička na pořádání videokonferencí Cisco Webex nabízí zkušební verzi na 90 dní zdarma.…

Číst více
2 min čtení
Jak si nastavit automaticky spouštěné aplikace po startu počítače a mít klid
Produktivita

Jak si nastavit automaticky spouštěné aplikace po startu počítače a mít klid

Situace na denním pořádku: vašemu pracovnímu PC chybí odhodlání. Každé ráno mu trvá i několik minut…

Číst více
14. května 8 min čtení