CZ
← Na předchozí stranu

Novinky v Digiskills

3 min čtení

Balíčky kurzů Microsoft Teams, Digitální detox, Digitální bezpečnost

Představujeme BALÍČKY kurzů. Vzhledem k velkému počtu témat, kurzů a videí jsme se rozhodli na portále trochu „uklidit“ a vzdělávání rozdělit do tzv. BALÍČKŮ. Jeden balíček = určitý počet kurzů zaměřených na danou tématiku.

Jako první jsme spustili například balíčky: Microsoft Teams (7 kurzů), Digitální detox (4 kurzy), Základy digitální bezpečnosti (5 kurzů) a s naším partnerem AlefNula jsme připravili Digitální bezpečnost pro pokročilé (4 kurzy).

Balíčky online video kurzů Digiskills.cz

Chcete balíčky omrknout? S firemními uživateli a našimi klienty aktuálně řešíme postupné zavádění, jednotlivci zaregistrovaní na našem portále už mají k této novince přístup a vidí ji hned po přihlášení.

CHCI SE PODÍVAT

Týmové úkoly a termíny splnění

Velké novinky máme také pro naše stávající a nové firemní klienty. V rámci vzdělávání v Digitální akademii mají firmy možnost zadávat uživatelům nejrůznější úkoly a sledovat tak, že rozvoj zaměstnanců jde tím správným směrem. Dříve bylo možné zadat úkol pouze plošně všem zaměstnancům zapojeným do vzdělávání, nově lze úkoly přiřazovat jen vybraným týmům nebo dokonce pár vybraným uživatelům. Zadání tak můžeme upravovat například pro jednotlivá oddělení – lidé z HR budou plnit trošku jiný úkol než lidé z back office.  
 
Také přibyla možnost nastavit od kdy do kdy mají uživatelé úkol splnit. A pokud zničehonic přidáte do vašeho týmu nového člena, nemusíte se bát, že by o zadání přišel – vše se mu ihned automaticky přiřadí a uživatel dostane notifikaci.

Zjednodušené přihlašování díky SSO

Obrovské zjednodušení přináší našim klientům také zavedení tzv. SSO, neboli Systému jednotného přihlášení (SSO - Single Sing-On), který s sebou nese zvýšení bezpečnosti a ušetří čas strávený neustálím zadáváním hesel. 

Jak to tedy funguje? Pokud se firma rozhodne této možnosti využít, znamená to, že lidé zapojení do vzdělávání budou mít maximálně zjednodušený přístup k našim video kurzům. Stačí, aby se zaměstnanec v práci přihlásil na počítači svým firemním účtem, přišel na stránku Digiskills.cz a rovnou může začít sledovat kurzy. Pokud si to klient přeje, dokážeme zajistit, aby při využití SSO uživateli fungovalo i přihlášení odkudkoliv a nebyl omezený na vzdělávání pouze v práci.

Nový onboarding za pomoci služby Intercom

Nově zaregistrované uživatele provedeme krok za krokem všemi možnostmi využívání portálu, a to díky implementaci služby Intercom.

Onboarding Digiskills.cz by Intercom from Digiskills.cz on Vimeo.

Taky jsme vám schovali filtr. :-) Nově se objevuje jen, když ho potřebujete, a nikde vám nepřekáží ve výhledu. Zároveň jsme přidali možnost řazení kurzů – můžete si například jako první zobrazit ty nejnovější, nebo třeba ty, které máte zhlédnuté, nebo právě pracujete na jejich dokončení. Ale pojďte to radši vyzkoušet.

REGISTRACE/PŘIHLÁŠENÍ DO PORTÁLU

← Na předchozí stranu

Digitální bezpečnost #1: Jak na autentizaci a silná hesla
Buzzwords

Digitální bezpečnost #1: Jak na autentizaci a silná hesla

V nadcházejícím seriálu věnovaném bezpečnosti (nejen) na internetu se v příštích dvou měsících…

Číst více
23. srpna 7 min čtení
7 tipů, jak využít váš kalendář naplno
Produktivita

7 tipů, jak využít váš kalendář naplno

Prázdniny skončily, děti usedly do školní lavic a my se z dovolených pomalu vracíme do pracovního…

Číst více
13. září 3 min čtení
Microlearning
Buzzwords

Microlearning

Microlearning je proces učení rozvržený do mikro dávek, na které si najdete čas i v ten…

Číst více
2. srpna 2 min čtení