← Na předchozí stranu

Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček

14. prosince4 min čtení

Pokud vám unikl webinář, tady máte souhrn produktů a vychytávek, které pánové představili. Zkrátka vznikl z toho takový ultimátní dopis pro Ježíška od milovníků technologií.

Pozn.:Nejde o žádnou sponzorovanou spolupráci, produkty si můžete nakoupit, kde vám to vyhovuje (a také tam, kde je cena nejnižší, pochopitelně).

Apricorn Aegis Secure Key

Apricorn Aegis Secure Key je flash disk, který zaručuje bezpečné uložení vašich dat díky hardwarovému šifrování. Je odolný, snadno se přenáší a je vhodný pro každého, kdo chce chránit svá data.

Kensigton USB čtečka otisku

Kensington VeriMark Guard je USB dongle, který zajišťuje bezpečné ověřování přes otisk. Má certifikace FIDO2 a FIDO U2F a podporuje jednoúrovňové, dvojité, víceúrovňové a Tap-ang-Go ověření. Je kompatibilní s OS Windows 10 a novějšími a podporuje prohlížeče Chrome, Firefox, Edge a Safari.

Varianta čtečky otisku s kabelem od stejného výrobce je rovněž k dispozici.

Yubikey

YubiKey je kompaktní zařízení pro zabezpečení online identit a účtů. Funguje s oblíbenými aplikacemi a službami a umožňuje bezpečné ověřování prostřednictvím dotyku.

Cubenest 3v1

Bezdrátová nabíječka 3v1 Cubenest dokáže nabíjet dvě zařízení a Apple Watch. Má nastavitelné klouby pro různé pozice a sklon. Je kompatibilní s MagSafe a vhodná pro iPhony.

Toocki

Univerzální adaptér s několika výstupy ušetří místo a zvládne spolehlivě dobít energii vašim zařízením, aniž byste s sebou museli tahat několik různých nabíječek.

Kenu Airframe+ Black

Držák na telefon do auta, který opravdu drží tam, kde má a to, co má? To je Kenu Airframe+ Black. Je praktický a lehký a snadno se připevní k ventilační mřížce auta. Chybu ale neuděláte ani s držákem ChloeTech, který patří mezi levnější, ale neméně spolehlivé kousky.

Ridge Wallet

Peněženky Ridge Wallet jsou minimalistické, tenké a blokující RFID signály. Jsou vyrobené z prémiových materiálů a k dispozici je více než 30 barev a stylů. Pojmou až 12 karet a mají jednoduchý otvor pro snadný přístup.

AirTag pro všechny

AirTag od Applu je malý a elegantní a pomůže najít ztracené věci. Lze jej připevnit ke klíčům, peněžence nebo jakémukoli jinému předmětu. Univerzální dárek pro každého (kdo má něco od Applu).

Orbitkey

Orbitkey je stylový a funkční organizér klíčů, který pomáhá uspořádat nepěkný cinkající svazek. Je dostupný v různých materiálech a barvách, aby vyhovoval individuálním preferencím.

Timeular

Timeular Tracker je 8stranná kostka pro sledování času. Umožňuje trackování aktivit jednoduchým otočením na příslušnou stranu. Tento přístroj je ideální pro zlepšení produktivity.

Sphero

Sphero kombinuje zábavu a učení a dětem (i dospělým) otevírá svět technologií a programování interaktivním způsobem.

Doxie

Máte skener? Jestli ne, ale hodil by se vám, zkuste Doxie! Je malý, kompaktní a elegantní. I skener může být stylový doplněk!

Světelná série

Videocally a online schůzky mají dnes už nějaký standard. Mikrofony a ucházející kamery jsou běžnou součástí notebooků, ale kde je vždycky prostor pro zlepšení, je správné nasvícení. A pro tyto účely přijdou vhod následující doplňky:

Něco pro hardcore nadšence

Pokud vás baví hardware a chcete pokročilejší vychytávky, mohl by vás zaujmout přenosný box na NVMe M.2 disky (obzvlášť pokud rádi rozebíráte notebooky a sem tam vám nějaký zbyde po upgradu).

Hardwarové nadšence zaujme také projekt Magic Mirror, kde jsou k dispozici zdroje pro tvorbu vlastního chytrého zrcadla.

A nakonec stálice a vděčný a univerzální dárek pro každého bastlíře – Raspberry Pi, se kterým se můžete vytvořit prakticky, co chcete – od domácího multimediálního centra po robota. A když už jsme u toho, Arduino má také něco do sebe...

Tak si udělejte radost, a nemusíte jen na Vánoce!

← Na předchozí stranu

Jak na digitální hygienu podle Setha Godina
Produktivita

Jak na digitální hygienu podle Setha Godina

Nedávno jsme na blogu Setha Godina narazili na super článek o digitální hygieně. Přinášíme vám…

Číst více
2 min čtení
4 AI nástroje, které vaše prezentace vystřelí ke hvězdám
Inovace

4 AI nástroje, které vaše prezentace vystřelí ke hvězdám

Podívejte se, jak s pomocí umělé inteligence vytvořit osnovu, poutavé nadpisy, obsah, grafiku…

Číst více
14. dubna 2 min čtení
Jak na hladký přechod z Windows na Mac
Produktivita

Jak na hladký přechod z Windows na Mac

Mac v práci není jenom „frajeřina“. Naučte se pracovat na počítači od Applu a využívejte jeho…

Číst více
16. května 6 min čtení