EN

Online kurzy

These are specific areas of not only digital competences in a neat educational package of videos, infographics, tests or small tasks. One online course = one new digital skill, new competence or mastery of a new tool.

I WANT TO REGISTER
Ilustrace

Other courses

Microsoft Teams – základy a komunikace

V tomto kurzu si ukážeme, co vše nabízí ekosystém Microsoft Teams a jak ho využít na maximum.

Show
580 Kč 10 activity 2,5 hodiny
Microsoft Teams – základy a komunikace

Dostaňte z online kurzů maximum

Naučte se, jak se učit. Žádná zbytečná omáčka okolo. Čekají vás hlavně praktické tipy, díky kterým ze svých online kurzů konečně získáte maximum. Nově nabyté informace si rovnou vyzkoušíte v připravených úkolech. Pozor! Efektivní učení je těžce návykové. Jakmile se do něj pustíte, nebudete chtít přestat. Čestné melvilí!

Show
580 Kč 23 activity 2 hodiny
Dostaňte z online kurzů maximum

Jak si zabezpečit domácí počítač

Digitální éra skrývá mnoho hrozeb, které by měl digitálně vzdělaný člověk dobře znát a ovládat. Pojďme se na ně společně podívat.

Show
480 Kč 11 activity
Jak si zabezpečit domácí počítač

Mistr Outlooku

Po zhlédnutí celého kurzu zvládnete ovládat nejen základní funkce Outlooku, ale budete si umět třeba i některé činnosti zautomatizovat.

Show
480 Kč 8 activity 2 hodiny
Mistr Outlooku

Práce s úkoly v Microsoft 365

Naučte se využívat nástroje z balíčku Microsoft 365 pro správu úkolů tak, abyste měli o všem přehled a vyhnuli se zaplněné e-mailové schránce.

Show
480 Kč 10 activity 2 hodiny
Práce s úkoly v Microsoft 365

Kurz pro virtuální asistentky

Dalo by se říct, že virtuální asistent/ka zastává několik různorodých pozic najednou. Jak takovou práci usnadnit? Právě ovládání digitálních nástrojů se může stát velmi šikovným pomocníkem. A o to v tomto kurzu jde.

Show
580 Kč 15 activity 3 hodiny
Kurz pro virtuální asistentky
show all

Didn't find what you were looking for?

We focus on a wide range of soft skills / hard skills. We constantly monitor current trends and prepare new educational content.