← A korábbi oldalra Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Hozzáadás a naptárhoz

Jste obchodníci nebo dokonce vedete sales teamy? Zbytečná administrativa a rutinní úkoly vám určitě lezou krkem - vždyť vy přeci potřebujete hlavně uzavírat dealy!

REGISZTRÁCIÓ

Naučíte se automatizovat v CRM, i pracovat s nástroji jako Power Automate či Make.

Podíváme se společně na automatizaci činností, jako třeba správa a kategorizace kontaktů, řízení e-mailové komunikace, vytváření nabídek a smluv, sledování obchodních příležitostí, analyzování výkonu, a další.

← A korábbi oldalra

További tervezett események

Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?
Digiskills Webinárisok

Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?

Broňu Sobotku, populárního učitele angličtiny, zná celý český internet. S jakými digitálními nástroji pracuje? Co mu pomáhá při výuce angličtiny a co používá pro organizaci svého času, práce a týmu?

Esemény részletei
INGYEN
19. 3. 2024
Proč si pořídit Microsoft 365 Copilot?
Digiskills Webinárisok

Proč si pořídit Microsoft 365 Copilot?

Dlouho očekáváný AI asistent pro produkty od Microsoftu je tady! Konečně dostupný pro všechny firmy!

Esemény részletei
INGYEN
20. 2. 2024

Előadók bemutatása

Lukáš Novotný

Během působení v IT oboru měl možnost poznat řadu digitálních technologií a plně je využívat. Své zkušenosti z praxe předává dalším lidem a pomáhá jim nahlížet na digitální technologie jako na pomocníka, nikoliv jako na nepřítele. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších.

Lukáš Novotný

Tomáš Brtna

V businessu se pohybuje již 9. let od studia na vysoké škole, od té doby prošel mnoho pozicemi od obchodníka až po obchodního ředitele. Nadšenec do moderních technologií a digitálních vychytávek, snaží se tyto koníčky skloubit s prací a ušetřit čas a zvýšit produktivitu sobě i svým klientům. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na kole, snowboardu nebo rád cestuje po světě.

Tomáš Brtna