← A korábbi oldalra Digi nástroje pro správu osobních financí

Digi nástroje pro správu osobních financí

Hozzáadás a naptárhoz

Je pro vás finanční gramotnost komplikovaná a správa osobního rozpočtu je tabu? Ukážeme vám, jak mít dokonalý přehled o každé korunce a precizně zanalyzovat své finanční návyky (a zlozvyky).

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Probereme, co umí aplikace mobilního bankovnictví a doporučíme nástroje, které by neměly chybět ve vaší výbavě. Pojďte se přesvědčit, že finanční gramotnost se vyplatí (a to doslova!).

Co se například dozvíte?

  • Co umí běžná aplikace mobilního bankovnictví.
  • Na co je Revolut a jak vám usnadní správu peněz.
  • Jak mít přehled o svých financích s aplikací Spendee.
  • Jak vám ChatGPT pomůže s analýzou vašich návyků.


Webinář je zdarma, nezapomeňte se registrovat, dospělácké povídání o finanční gramotnosti a technologiích proběhne 21. 9. od 14 hodin.

← A korábbi oldalra

További tervezett események

Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills Webinárisok

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Esemény részletei
INGYEN
25. 6. 2024
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills Webinárisok

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Esemény részletei
INGYEN
29. 5. 2024

Előadók bemutatása

Eva Jokes

Eva az MS 365 digitális készségek oktatója és a Digiskills csapat tagja. Szereti az oktatást és a digitális technológiát, valamint az emberek hatékonyabb munkavégzésének segítését. Emellett az elmúlt 4 évben a prezentációk és a prezentációtervezés bűvkörébe került, és lelkesedését tovább terjeszti.

LinkedIn
Eva Jokes