Informace

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli zvýšit své digitální dovednosti prostřednictvím našich videokurzů. Svět technologií je úžasný, když se jej člověk naučí ovládat. Věděli jste, že člověk může ovládnutím digitálních nástrojů ušetřit až 500 hodin ročně? Kdo by takovou porci času navíc nechtěl, že?

Naše poslání je představovat lidem bohatý svět technologií a naučit je pracovat méně, za to chytře. Učíme digi skills, jsme Digiskills. :-)

 

Co na portálu najdete?

Online kurzy a vzdělávací programy jako přehledný průvodce vaším vzděláváním

Naše online kurzy si můžete si to představit jako přehledný checklist doporučených aktivit, který v průběhu času můžete procházet a odškrtávat.

Některé představují zhlédnutí videa nebo celých mikrokurzů, přečtení textu, prohlédnutí infografiky nebo třeba splnění úkolu či testu. Některé z aktivit se po dokončení zaškrtnou automaticky, některé je nutné zaškrtnout ručně. Instrukce najdete vždy v popisku. 

Neváhejte a začněte studovat hned teď. :-)

 

 

Mikrokurzy

Mikrolearningové kurzy si můžete představit jako krátké kapitoly. Jsou to vzdělávací střípky, ze kterých mmj. skládáme celé online kurzy a vzdělávací programy. Tudíš některé lze přehrát až po zakoupení celého online kurzu. A proč mají své vlastní místo? Protože se k nim můžete kdykoli vracet, můžete si vyzobávat pouze to, co zrovna potřebujete a nemusíte se držet vzdělávácího plánu. Jsou zde stovky krátkých videí pro pro zvýšení vašich digitálních dovedností. Určitě vás potěší, že u nás má jedno video průměrně 57 sekund a obsahuje vždy jednu dovednost či důležitou informaci. Žádné hodinové dokumenty u nás nehledejte. Informace dodáváme rychle, přehledně a prakticky.

Nalzenete zde také mikrokurzy dostupné zcela zdarma a záznamy všech našich veřejných webinářů. Tak s chutí do nich!

Po najetí myši do pravého horního rohu na váš účet můžete spravovat svůj Profil – to pro případ, že byste si chtěli změnit svoji fotografii, heslo nebo e-mail.

Pod tlačítkem Statistiky naleznete váš postup studiem, tedy počet přehraných videí a dokončených kurzů.

Pomozte nejen sobě, ale i svým kolegům

Díky našim vzdělávacím videím se každý může naučit ovládat aplikace a nástroje lépe než dříve, a tím být o poznání produktivnější. Pravá síla je ale v týmové spolupráci, se kterou digitální nástroje výrazně pomůžou. Naše služby proto nabízíme týmům a celým společnostem, pro které vytváříme speciální vzdělávací programy.

Chtěli byste pomoci se vzděláváním i u vás? Neváhejte nás kontaktovat na podpora@digiskills.cz.

Máte vše!

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, tak neváhajte zavolat nebo napsat