CZ

Hledáte řešení na míru
pro vaši společnost?

Hanka Púllová

Hanka Púllová

CEO

+420 736 240 101

Hanka propojuje svět HR, technologií a neurovědy. V současnosti se věnuje rozvoji lidí a jejich digitálních dovedností jako CEO společnosti Digiskills. Své dosavadní zkušenosti uplatňuje interně i při péči o naše klienty.

Tomáš Brtna

Tomáš Brtna

Sales manager

+420 603 421 740

Nadšenec do moderních technologií a digitálních vychytávek, snaží se tyto koníčky skloubit s prací a ušetřit čas a zvýšit produktivitu sobě i svým klientům. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na kole, snowboardu nebo rád cestuje po světě.

Ozvěte se nám!

Potřebujete pomoc s orientací ve studijním portále?

Lenka Mens Štrbová

Lenka Mens Štrbová

Project Manager & Customer Care

+420 704 821 259

Lenka se postará o hladký průběh vašich projektů. Zajistí důležitá data pro sledování pokroku studia, na základě kterých ji baví společně s klienty hledat cesty, jak zvýšit zapojení a nadšení uživatelů do vzdělávání.

Pavla Popeláková

Pavla Popeláková

Project Manager & Customer Care

+420 704 821 259

Pavla je náš máster ve vedení projektů. Ať už jde o naplánování vzdělávacího obsahu, držení termínů v rámci chodu projektů, koordinaci webinářů a workshopů nebo hlídání zpětné vazby v průběhu i na konci projektu. Je tak hlavním motorem a centrálním počítačem, který nás všechny pošťuchuje dopředu.

Hledáte partnerskou radu? Potřebujete pomoci s nákupem nebo orientací ve studijním portále? Neváhejte nás kontaktovat.

PO-PÁ 8.00-16.00

+420 704 821 259

Odpovíme do 24 hodin

podpora@digiskills.cz

Poslání Digiskills.cz

Statistiky

Víme, co firmy i jednotlivce brzdí od skutečné podstaty jejich práce: rutinní činnosti, operativa náročná na čas, neefektivní způsoby komunikace a zastaralé pracovní návyky a postupy. Naším posláním je zjednodušovat život pomocí technologií. Motivujeme ke zkoušení nových věcí a zavádění inovací. Boříme předsudky a obavy z využívání moderních nástrojů.

V Digiskills pomáháme lidem budovat nové digitální kompetence už od roku 2017, usnadňujeme práci s technologiemia zvyšujeme tak pracovní i osobní produktivitu. Pokud budeme používat technologie účinně, efektivně a naplno, budeme mít prostor pro hlubší práci a zároveň pro větší kreativitu a hravost.

Jsme průvodci technologickými změnami velkých společností, ale rádi spolupracujeme i se startupy, menšími firmami nebo veřejným a neziskovým sektorem. Zde všude budujeme digitální mindset každého jednotlivce.

Vysvětlujeme technologie lidskou řečí. Nejsme „ajťáci“, ale uživatelé, kteří chtějí z aplikací a nástrojů vytěžit maximum. Zároveň dobře víme, že technologie jsou dobrý sluha, ale špatný pán. Proto je používáme pouze tam, kde jsou opravdu potřeba.

A s tím rádi pomůžeme i vám ;-)

Pojďme posunout digitální mindset i ve vaší firmě

Začít hned

Seznamte se s lektory

Honza Dolejš

Honza Dolejš

Head of Training and Content

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlovat složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout úplně každý.

Eva Jokes

Eva Jokes

Lektorka

Eva je lektorka digitálních dovedností pro aplikace Microsoft 365. Oblast vzdělávání a digitálních technologií ji baví a pomáhá lidem s nimi pracovat efektivněji. Poslední 4 roky propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a s nadšením jej šíří dál.

Kača Švidrnochová

Kača Švidrnochová

Lektorka

Kateřina je konzultantka a lektorka pro oblast komunikačních strategií a digitální transformace. Pomáhá týmům komunikovat mezi sebou i navenek, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si práci i život díky digi nástrojům.

Tomáš Brtna

Adam Pešek

Lektor

Nadšenec do digitálních technologií, lektor a konzultant. Zaměřuje se na školení ve firmách v oblasti digitální produktivity, online spolupráce a aplikací Microsoft 365. Baví ho ukazovat lidem, jak chytře využívat moderní technologie v pracovním i osobním životě.