Hledáte řešení na míru
pro vaši společnost?

Honza Dolejš

Honza Dolejš

CEO

+420 777 015 994

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlovat složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout úplně každý.

Radim Chalupník

Radim Chalupník

COO

+420 736 425 365

Radim je duší Digiskills. Stojí hlavně za vývojem naší studijní platformy, nástroji a funkcemi, které využíváme, ale také webem a marketingem. Kromě toho se rád věnuje tématům jako jsou digitální minset, AI nebo digitální detox.


Tomáš Brtna

Martin Ječmen

Sales manager

+420 728 083 672

Martin je šéfem našeho obchodního týmu a pečuje o nejdůležitější zákazníky. Nadšeně zkoumá moderní technologie, především chytrá zařízení do domácnosti. Aktivně se zajímá o auta a motorky, hraje hokej a miluje cestování.

Honza Dolejš

Šárka Nečasová

HR & Office manager

+420 728 950 093

Šárka má na starosti všechno, co se týká našich kolegů - od náboru, přes adaptaci, hodnocení, zpětnou vazbu, rozvoj a vzdělávání, až po operations a administrativu. Zároveň podporuje náš lovebrand pomocí HR marketingu ven a pečuje o náš smrádek - firemní kulturu, naše hodnoty a interní komunikaci.

Ozvěte se nám!

Potřebujete pomoc s orientací ve studijním portále?

Lenka Mens Štrbová

Lenka Mens Štrbová

Project Manager & Customer Care

+420 704 821 259

Lenka se postará o hladký průběh vašich projektů. Zajistí důležitá data pro sledování pokroku studia, na základě kterých ji baví společně s klienty hledat cesty, jak zvýšit zapojení a nadšení uživatelů do vzdělávání.

Pavla Popeláková

Pavla Popeláková

Project Manager & Customer Care

+420 704 821 259

Pavla je náš máster ve vedení projektů. Ať už jde o naplánování vzdělávacího obsahu, držení termínů v rámci chodu projektů, koordinaci webinářů a workshopů nebo hlídání zpětné vazby v průběhu i na konci projektu. Je tak hlavním motorem a centrálním počítačem, který nás všechny pošťuchuje dopředu.

Hledáte partnerskou radu? Potřebujete pomoci s nákupem nebo orientací ve studijním portále? Neváhejte nás kontaktovat.

PO-PÁ 8.00-16.00

+420 704 821 259

Odpovíme do 24 hodin

podpora@digiskills.cz

Poslání Digiskills.cz

Statistiky

Víme, co firmy i jednotlivce brzdí od skutečné podstaty jejich práce: rutinní činnosti, operativa náročná na čas, neefektivní způsoby komunikace a zastaralé pracovní návyky a postupy. Naším posláním je zjednodušovat život pomocí technologií. Motivujeme ke zkoušení nových věcí a zavádění inovací. Boříme předsudky a obavy z využívání moderních nástrojů.

V Digiskills pomáháme lidem budovat nové digitální kompetence už od roku 2017, usnadňujeme práci s technologiemia zvyšujeme tak pracovní i osobní produktivitu. Pokud budeme používat technologie účinně, efektivně a naplno, budeme mít prostor pro hlubší práci a zároveň pro větší kreativitu a hravost.

Jsme průvodci technologickými změnami velkých společností, ale rádi spolupracujeme i se startupy, menšími firmami nebo veřejným a neziskovým sektorem. Zde všude budujeme digitální mindset každého jednotlivce.

Vysvětlujeme technologie lidskou řečí. Nejsme „ajťáci“, ale uživatelé, kteří chtějí z aplikací a nástrojů vytěžit maximum. Zároveň dobře víme, že technologie jsou dobrý sluha, ale špatný pán. Proto je používáme pouze tam, kde jsou opravdu potřeba.

A s tím rádi pomůžeme i vám ;-)

Pojďme posunout digitální mindset i ve vaší firmě

Začít hned

Seznamte se s lektory

Tomáš Brtna

Adam Pešek

Lektor

Nadšenec do digitálních technologií, lektor a konzultant. Zaměřuje se na školení ve firmách v oblasti digitální produktivity, online spolupráce a aplikací Microsoft 365. Baví ho ukazovat lidem, jak chytře využívat moderní technologie v pracovním i osobním životě.

Eva Jokes

Eva Jokes

Lektorka

Eva je lektorka digitálních dovedností pro aplikace Microsoft 365. Oblast vzdělávání a digitálních technologií ji baví a pomáhá lidem s nimi pracovat efektivněji. Poslední 4 roky propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a s nadšením jej šíří dál.

Tomáš Doležal

Tomáš Doležal

Lektor

Tomáš je nadšenec do objevování a implementování nejrůznějších digitálních nástrojů. Mnohem víc ho ale baví se o tyto objevy a implementace dělit s ostatními. Několik let se živil jako grafický designér a poté se dostal do prostředí marketingu. Zde ale zjistil, že ho nejvíc baví školit a přednášet, a tak se v Digiskills rozhodl spojit příjemné s užitečným.