Hledáte řešení na míru pro vaši společnost?

Honza Dolejš

Honza Dolejš

CEO, Chief Enthusiasm Officer

+420 777 015 994

Honza stojí v čele Digiskills, žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Dokáže lidskou řečí vysvětlit i složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout úplně každý.

Radim Chalupník

COO & Culture Captain

+420 736 425 365

Radim je duší Digiskills. Stojí za vývojem naší studijní platformy, nástroji a funkcemi, které využíváme. Má pod palcem také náš web a marketing. Kromě toho se věnuje tématům, jako jsou digitální mindset, AI nebo digitální detox.


Luboš Suchý

Luboš Suchý

Head of Sales

+420 775 013 023

Luboš vede obchodní tým a dohlíží na jeho aktivity. Osobní setkání a jednání s klienty jsou jeho doménou, nebojí se žádné výzvy, dokáže se přizpůsobit rychle se měnícímu trhu a rád experimentuje s nejnovějšími technologiemi.

Kateřina Freslová

Kateřina Freslová

Marketing Coordinator

+420 732 339 298

Katka se stará o značku Digiskills, kterou přetváří v plnohodnotný lovebrand. Dohlíží na obsah a na to, abychom byli vidět a slyšet. Pokud máte zájem o mediální spolupráci, chcete o nás napsat nebo nás pozvat na konferenci, spojte se s Katkou!

Ozvěte se nám!

Potřebujete pomoc s orientací ve studijním portále?

Lenka Mens Štrbová

Lenka Mens Štrbová

Head of Customer Happiness

+420 776 375 795

Lenka se stará o spokojenost klientů a hladký průběh jejich projektů. Zajistí důležitá data pro zahájení studia a sledování pokroku a umí vždycky najít cestu, jak zvýšit zapojení a nadšení všech zúčastněných.

Pavla Popeláková

Pavla Popeláková

Content Specialist & Customer Care

+420 704 821 259

Pavla exceluje ve vedení projektů – od plánování vzdělávacího obsahu, dodržování termínů, koordinaci webinářů a workshopů, po hlídání zpětné vazby. Je motorem, který pohání projekty kupředu.

Hledáte partnerskou radu? Potřebujete pomoci s nákupem nebo orientací ve studijním portále? Neváhejte nás kontaktovat.

PO-PÁ 8.00-16.00

+420 704 821 259

Odpovíme do 24 hodin

podpora@digiskills.cz

Poslání Digiskills.cz

Statistiky

Víme, co firmy i jednotlivce brzdí od skutečné podstaty jejich práce: rutinní činnosti, operativa náročná na čas, neefektivní způsoby komunikace a zastaralé pracovní návyky a postupy. Naším posláním je zjednodušovat život pomocí technologií. Motivujeme ke zkoušení nových věcí a zavádění inovací. Boříme předsudky a obavy z využívání moderních nástrojů.

V Digiskills pomáháme lidem budovat nové digitální kompetence už od roku 2017, usnadňujeme práci s technologiemia zvyšujeme tak pracovní i osobní produktivitu. Pokud budeme používat technologie účinně, efektivně a naplno, budeme mít prostor pro hlubší práci a zároveň pro větší kreativitu a hravost.

Jsme průvodci technologickými změnami velkých společností, ale rádi spolupracujeme i se startupy, menšími firmami nebo veřejným a neziskovým sektorem. Zde všude budujeme digitální mindset každého jednotlivce.

Vysvětlujeme technologie lidskou řečí. Nejsme „ajťáci“, ale uživatelé, kteří chtějí z aplikací a nástrojů vytěžit maximum. Zároveň dobře víme, že technologie jsou dobrý sluha, ale špatný pán. Proto je používáme pouze tam, kde jsou opravdu potřeba.

A s tím rádi pomůžeme i vám ;-)

Pojďme posunout digitální mindset i ve vaší firmě

Začít hned

Lektoři

Tomáš Brtna

Adam Pešek

Lecturer & Digicoach

Nadšenec do digitálních technologií, lektor a konzultant. Zaměřuje se na školení ve firmách v oblasti digitální produktivity, online spolupráce a aplikací Microsoft 365. Baví ho ukazovat lidem, jak chytře využívat moderní technologie v pracovním i osobním životě.

Eva Jokes

Eva Jokes

Lecturer & Digicoach

Eva je lektorka digitálních dovedností pro aplikace Microsoft 365. Oblast vzdělávání a digitálních technologií ji baví a pomáhá lidem s nimi pracovat efektivněji. Poslední 4 roky propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a s nadšením jej šíří dál.

Kateřina Freslová

Tomáš Doležal

Content Product Owner

+420 602 809 402

Tomáš je nadšenec do objevování a implementování nejrůznějších digitálních nástrojů. O své poznatky se navíc rád dělí s ostatními! Intenzivně se věnuje generativní AI a stará se o rozvoj našeho vzdělávacího portfolia. 

Michal Kučera

Lecturer & Digicoach

Michal je náš nový, avšak zkušený lektor s hlubokými znalostmi produktů Microsoft a generativní AI. Michal dokáže kurzy obohatit svým inovativním přístupem, což z něj dělá ideálního průvodce pro každého, kdo chce proniknout do světa moderních technologií.


Sales tým

Tomáš Brtna

Tomáš Brtna

Digital Success Manager

Jiří Herber

Sales Consultant

Kamil Brothánek

Sales Consultant 

Tomáš Brtna

Michal Voleník

Sales Consultant

Tomáš Brtna

Jan Kučera

Sales Consultant


Projektový tým

Tomáš Brtna

Marie Kubáčková

Education Coordinator 

Adéla Kolnerová

Education Coordinator 

Pavlína Glozygová

Education Coordinator 


Obsahový a vývojový tým

Tomáš Brtna

Kateřina Klimczyková

Content Goddess

David Urbášek

Programmer / Web Developer

Jan Rybařík

Programmer / Web Developer