CZ

Reference aneb kdo má digiskills?

Klára Černá

Naši Digi Heroes jsou jako skauti, kteří šíří betlémské světlo v podobě digitálního mindsetu napříč firmou.
Více...

Klára Černá

Manažer řízení retailové distribuce, ČSOB

Pokud se chystáte implementovat či přecházet v rámci organizace na sadu Microsoft 365, tak tento program vřele doporučuji. Nejen, že Vás plnohodnotně zaškolí v rámci nástrojů sady Microsoft 365, ale zároveň se naučíte znalosti předávat Vašim kolegům tak, aby z toho nebyli otrávení.

Avatar

Jiří Hoffmann

Marimex

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Myslím, že program je vhodný i pro začátečníka, běžného uživatele PC. Měla jsem obavu z toho, že nebudu většině věcí rozumět a ze začátku to tak i bylo. Díky velkému množství výukových videí, webinářů a online školení, které jsou super, jsem se ale hodně věcí naučila, a i když ze mně asi nikdy nebude IT odborník, mnoho věcí je mi jasnějších a vím jak fungují.

Avatar

Lenka Krutinová

ICT-GROUP s.r.o.

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M 365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Celý program byl skvěle zorganizovaný. Honza Dolejš opět potvrdil, že je velkým profíkem a má úžasný lidský přístup. Líbilo se mi, že nešlo jen o představování aplikací M365, ale vše jsme si zkoušeli prakticky a hlavně jsem otevírali i témata, jak zavádět M365 do našich společností. Moc děkuji za celou akademii a všem zájemcům ji 100% doporučuji.

Avatar

Tomáš Kašpar

T-Mobile

Nezbývá vám čas? Automatizujte! Zkuste Power Heroes od Digiskills.
Naučí vás jak na to.

Avatar

Petr Veselý

Střední průmyslová škola, Česká Lípa

Power Automate je nástroj netušených možností. Výrazně posunuje chápání cloudu ze samostatných aplikací jako je pošta, úložiště souborů nebo chat v navzájem propojený celek, který se kompletně přizpůsobí firemním procesům jakékoliv společnosti.

Avatar

Lukáš Zikmund

ÚVT

Efektivně využitý čas pro začátek práce s Power automate. Náš tým začal šetřit čas, hodně času. Doporučuji všem !!!

Avatar

Ladislav Bílý

Lindab Group

Děkuji, super inspirace!

Avatar

Účastnice pilotu HR Hereos

Lukáš Ondřej

Digiskills odvedli kus dobré práce ve formě digitálních bootcampů pro manažery a digitálních dovedností pro všechny zaměstnance innogy.
Více...

Lukáš Ondřej

People Development & Diversity

Dnes bezvadné, probírali jsme pro mě aktuální témata. Těším se na příště :)

Avatar

Účastnice pilotu HR Heroes

Jsem ráda, že je to o nástrojích.

Avatar

Účastnice pilotu HR Heroes

Praktické ukázky a konkrétní návody. Poskytnutý materiál, Ideálně zpracovaná videa. Možnost zpětného shlédnutí a nastudování.

Avatar

Petr Chvojka

Český florbal

Zajímavé téma, spoustu tipů a triků, skvělá lektorka.

Avatar

Martin Koudela

ČSOB

Moc děkuji za spoustu užitečných tipů a praktických rad, které určitě využiji během příští tvorby prezentace.

Avatar

Účastnice akademie Vizuální storytelling

‚‚Protože sami dodáváme nejnovější technologie společnosti Microsoft, moc dobře víme, že klíčem k úspěšné adopci každé inovace je intenzivní práce s lidmi.‘‘
Více...

Michal Hanko

BDM, Konica Minolta

Spolupráce začala spoustou otázek, na které jsme hledali společné odpovědi. Velkou roli v tom sehrál assessment digitálních dovedností.
Více...

Gergana Yordanova

HR ředitelka Sodexo