Reference aneb kdo má digiskills?

Doporučuji všem, co se v HR chtějí posunout dál a přejí si najít digitální cestu k automatizaci a eliminaci „papíru“. Díky akademii mám přehled v MS 365 aplikacích a cítím se jistější v jejich využívání na denní bázi.

Avatar

Zuzana Gutierrez

Kruk Česká a Slovenská republika s.r.o.
Lukáš Ondřej

Digiskills odvedli kus dobré práce ve formě digitálních bootcampů pro manažery a digitálních dovedností pro všechny zaměstnance innogy.

Avatar

Lukáš Ondřej

Innogy
Klára Černá

Naši Digi Heroes jsou jako skauti, kteří šíří betlémské světlo v podobě digitálního mindsetu napříč firmou.

Klára Černá

Klára Černá

ČSOB
Michal Hanko

Protože sami dodáváme nejnovější technologie společnosti Microsoft, moc dobře víme, že klíčem k úspěšné adopci každé inovace je intenzivní práce s lidmi.‘

Michal Hanko

Michal Hanko

Konica Minolta
Gergana Yordanova

Spolupráce začala spoustou otázek, na které jsme hledali společné odpovědi. Velkou roli v tom sehrál assessment digitálních dovedností.

Avatar

Gergana Yordanova

Sodexo

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Myslím, že program je vhodný i pro začátečníka, běžného uživatele PC. Měla jsem obavu z toho, že nebudu většině věcí rozumět a ze začátku to tak i bylo. Díky velkému množství výukových videí, webinářů a online školení, které jsou super, jsem se ale hodně věcí naučila, a i když ze mně asi nikdy nebude IT odborník, mnoho věcí je mi jasnějších a vím jak fungují.

Avatar

Lenka Krutinová

ICT-GROUP s.r.o.

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.
Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Celý program byl skvěle zorganizovaný. Honza Dolejš opět potvrdil, že je velkým profíkem a má úžasný lidský přístup. Líbilo se mi, že nešlo jen o představování aplikací M365, ale vše jsme si zkoušeli prakticky a hlavně jsem otevírali i témata, jak zavádět M365 do našich společností. Moc děkuji za celou akademii a všem zájemcům ji 100% doporučuji.

Tomáš Kašpar

Tomáš Kašpar

T-Mobile

Nezbývá vám čas? Automatizujte! Zkuste Power Heroes od Digiskills.
Naučí vás jak na to.

Petr Veselý

Petr Veselý

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Power Automate je nástroj netušených možností. Výrazně posunuje chápání cloudu ze samostatných aplikací jako je pošta, úložiště souborů nebo chat v navzájem propojený celek, který se kompletně přizpůsobí firemním procesům jakékoliv společnosti.

Avatar

Lukáš Zikmund

ÚVT

Efektivně využitý čas pro začátek práce s Power Automate. Náš tým začal šetřit čas, hodně času. Doporučuji všem !!!

Avatar

Ladislav Bílý

Lindab Group
Petr Chvojka

Praktické ukázky a konkrétní návody. Poskytnutý materiál, Ideálně zpracovaná videa. Možnost zpětného zhlédnutí a nastudování.

Avatar

Petr Chvojka

Český florbal

Zajímavé téma, spoustu tipů a triků, skvělá lektorka.

Avatar

Martin Koudela

ČSOB

Moc děkuji za spoustu užitečných tipů a praktických rad, které určitě využiji během příští tvorby prezentace.

Avatar

Účastnice akademie Vizuální storytelling

Jakub Furmánek

Díky Digiskills Assessmentu se konečně neřídíme jen pocity, ale máme konkrétní data. Navíc v časové ose, což nám umožňuje velmi dobré porovnání. Ze všeho nejvíce vnímáme pokrok v tom, že si teď s kolegy navzájem sdílíme naše zkušenosti s digitálními technologiemi.

Jakub Furmánek

Jakub Furmánek

Český florbal

Díky spolupráci s Digiskills jsme poznali nástroje, o kterých jsme do té doby neměli tušení, zorientovali jsme se v prostředí Google Workspace, naučili se ho lépe používat a dokázali jsme některé rutinní procesy zautomatizovat. To nám usnadnilo a zefektivnilo naši práci. Oceňujeme formu online webinářů a pořízení záznamu, ke kterým se tak můžeme vracet a využívat je jako školení pro nové zaměstnance. Moc děkujeme za spolupráci a všem zájemcům, kteří chtějí posunout své digi dovednosti, ji můžeme jen doporučit.

Avatar

Ing. Hana Brnická

Domácí hospic Vysočina, o.p.s.

Do HR Heroes jsem se přihlásila, protože hledám způsoby, jak mohu z MS 365 vytěžit v HR co nejvíc. A vůbec nelituji. Eva a Šárka s námi sdílely spoustu zkušeností a tipů, připravily skvělé materiály a ukázky. Navíc se sešla fajn parta, kde jsme se inspirovali navzájem. Tomu, kdo hledá cesty pro zlepšení HR procesů v prostředí MS 365 a chce tento nástroj využít pro usnadnění práce, mohu HR Heroes doporučit. Děkuji Digiskills za tento skvělý program.

Avatar

Michala Raganová

Zeelandia spol. s r.o.

Akademie HR Heroes mi přinesla spoustu zajímavých tipů a vychytávek, kterými je možné si usnadnit každodenní pracovní rutinu. Je dobré se na svou práci podívat z jiného úhlu a některé věci začít dělat jinak. Workshopy byly hodně inspirativní a fajn bylo i sdílení zkušeností s dalšími HR kolegy z nejrůznějších oborů.

Avatar

Šárka Šolcová

ZF Automotive Czech s.r.o.

Akademie vizuálního storytellingu pod vedením Evy mě velmi mile překvapila a odnáším si spoustu nové inspirace do své práce. Líbilo se mi, že se nejednalo se pouze o statický výklad, ale že jsme si vše mohli rovnou prakticky vyzkoušet. Nejvíce ale oceňuji, že se Eva snažila průběh workshopů přizpůsobit individuálním potřebám všech zúčastněných.

Avatar

Martin Smetana

NKÚ

Evě Jokes bych chtěla poděkovat za sympaticky lidský přístup, který k nám účastníkům během kurzu projevovala.
Celý kurz famózně a profesionálně odpracovala. Eva dokázala všechny díly Vizuálního storytellingu vést interaktivně a v permanentním dialogu.
Oceňuji její odbornost, vždyť nám stihla představit tolik různých zajímavých digitálních pomocníků v práci s prezentací.
Děkuji za řadu užitečných tipů, jakými jsou slido, šablony pro prezentace, význam barevného spektra, příběhu a mnoho dalšího.
Eva si mě rovněž získala v závěru svojí vstřícnou nabídkou individuálního poradenství při přípravě prezentací. Přesvědčila mě tím o tom, že svoji práci odvádí srdcem a nefalšovaným zájmem o nás, o účastníky. Proto jí touto cestou chci velmi poděkovat a těším se někdy na příště.

Avatar

Lucie Melounková

ČSOB, a.s.

Odnesla jsem si ranec praktických tipů pro zefektivnění fungování HR procesů a spolupráce v týmu, který funguje vzdáleně. Hned v průběhu kurzu jsme vyzkoušeli a aplikovali týmové dohody, práci jsme si zjednodušili, nastavili jasné komunikační kanály a zpřehlednili jsme ukládání dat. Další velký benefit pro mě byly vychytávky pro mé osobní využití v běžném životě. Cením si také prostoru se na cokoliv zeptat, mít přístup do studijní zóny s videi i materiály a načerpat inspiraci od ostatních účastníků.

Avatar

Libuše Zejdová

Bibby Financial Services, a.s.

Datová Akademie od DataBrothers pro mě byla velice přínosná. Byl to vhodný ucelený základ s řadou praktických cvičení. Úkoly byly příjemně náročné a celý tým DataBrothers poskytoval skvělou podporu po celou dobu akademie. Určitě doporučuji, pokud se chcete do Power BI pustit.

Jiří Gawel

Jiří Gawel

Henry Schein

Tento kurz a školitele z DataBrothers musím pochválit za jejich skvělý přístup, míru odbornosti a celkový průběh akademie.
Hlavním lektorem byl pan Josef Čada, jehož odbornost byla vynikající stejně tak i tempo výkladu. V případě, že máte specifický dotaz, jsou ochotni si nad danou problematikou zavolat a vysvětlit ji znovu. Účasti v kurzu se není potřeba bát. Na velmi povedených příkladech Vám bude ukazováno a vysvětlováno, jak s Power BI pracovat, a to od doporučeného nastavení Power BI Desktop až po distribuci svých reportů.
Osobně účast doporučuji komukoliv, kdo bude chtít proniknout do tajů reportingu a obecně práce s daty.

Jan Kodet

Jan Kodet

The most consult s.r.o.

Díky Power BI Akademii:
a) mám spoustu skvělých tipů, jak má vypadat smysluplná vizualizace dat
b) už se nebojím DAXu
c) mám přehled o funkcionlitách Power BI a možnostech integrace s jinými nástroji

Díky tvůrcům akademie za:
a) dokonale názorné webináře
b) promyšlené praktické kapitoly, které mě donutily přemýšlet a Power BI si osahat
c) semináře, kde byli ochotni zodpovědět cokoli
d) obsáhlý tahák s užitečnými tipy v češtině :)

Za akademii moc děkuji, oceňuji promyšlenost a propracovanost cvičení. Určitě se k nim budu vracet.

Avatar

Jana Kozáková

KVADOS

Srozumitelná a dobře poskládaná témata pro samostudium dopněná o interakci v rámci workshopů, kde je prostor pro upřesňující dotazy.
Tento model mi vyhovuje více než klasická školení, protože si můžu lépe řídit čas na rutinní práci.

Velká spokojenost s Power BI akademií.
Zvláštní poděkování oběma školitelům (Pepa Čada, Míra Těšínský)

Alena Kratochvílová

Skvělá lektorka a profík Eva Jokes, témata šitá pro HR, nahozený digi mindset. A co je konkrétně obratem vidět u mě:
✔ stůl bez papírů, lepíků atd. - aplikace To Do
✔ průzkum spokojenosti zaměstnanců online - aplikace Forms
✔ poznámky, zápisy, podklady na jednom místě - aplikace OneNote
Seznam tipů, triků, dovedností je mnohem delší, společný jmenovatel: automaticky, online, efektivně, Teamsově, sdíleně. Tak se jdeme pustit do toho online onboardingu 🎬
Děkuji za inspiraci!

Alena Kratochvílová

Alena Kratochvílová

Schwan Cosmetics

Akadémia AI od Digiskills fantasticky reaguje na aktuálny vývoj v oblasti AI a prináša firmám ucelený a praktický edukatívny obsah, ktorý nemá na našom trhu momentálne konkurenciu. Kombináciou praktických webinárov, workshopov a elektronického obsahu na portáli vťahuje počas 8-ich týždňov všetkých účastníkov priamo do deja a kombináciou "spoznaj-zaži-vyskúšaj si" im dáva vysokú šancu naskočiť na tento šialene rýchly vlak.

Akademie AI mi pomohla ušetřit spoustu času i rutinní práce. Teď mi konečně zbývá víc prostoru se nad problémy opravdu zamyslet.

Avatar

Štěpán K.

UX/UI designer
Jiří Hoffmann

Pokud se chystáte implementovat či přecházet v rámci organizace na sadu Microsoft 365, tak tento program vřele doporučuji. Nejen, že Vás plnohodnotně zaškolí v rámci nástrojů sady Microsoft 365, ale zároveň se naučíte znalosti předávat Vašim kolegům tak, aby z toho nebyli otrávení.

Avatar

Jiří Hoffmann

Marimex

Především jsem ocenila, že jsem se naučila ladit prompty tak, aby mi AI skutečně rozuměla a dávala mi výstupy v takové formě, v jaké je potřebuji.

Avatar

Tereza M.

HR business partner