Bezpečnost a soukromí

Poznejte hrozby, která dnes na nás číhají a jak se jim vyhnout. Naučíme vás, jak se v online prostředí pohybovat bezpečně.

Ukažte mi jak
Bezpečnost a soukromí
Heslo

Proč je téma důležité?

Digitální éra skrývá mnoho úskalí, která musí digitálně vzdělaný člověk znát a ovládat. Útočníci vymýšlí stále nové a sofistikovanější metody. Rodiče nás učili, jak se bezpečně chovat ve světě tam venku. Zvládáte se stejně bezpečně a s jistotou pohybovat i v online prostředí? Je velmi pravděpodobné, že mnohá rizika ani neznáte. Proto jsme tu my! Abychom vám pomohli se pohybovat prostředí internetu a technologií bezpečně. 

  Co vás naučíme?

  • Jaké hrozby na nás číhají 
  • Jak na bezpečnou práci s hesly 
  • Jak se bezpečně připojit a pohybovat na internetu 
  • Jak si chránit své soukromí  
  • Jak si zabezpečit svůj počítač nebo telefon 
  • a mnoho dalšího... 
  Tablet

  Jak vyučujeme?

  Microlearning

  Microlearning

  Díky microlearningu dávkujeme vaši digitální revoluci do jednotlivých lifehacků, které si zvládnete osvojit třeba i během pauzy na kávu.

  Živé workshopy a webináře

  Živé workshopy a webináře

  Pravidelné workshopy a webináře dopřávají studujícím potřebný kontakt s autoritou v podobě našich sympatických a velezkušených lektorů.

  Přehledný studijní portál

  Přehledný studijní portál

  Všechny studijní materiály, odkazy na výuková videa, registrace na workshopy a další podklady naleznete v přehledném studijním prostředí.

  Ambasador

  Formujeme ambasadory

  Naši absolventi se stávají pevným bodem digitální transformace a dokáží přivést pozitivní změnu do každého pracovního kolektivu.