Digitální produktivita

Digitální technologie by měly být dobrým sluhou a ne strašákem. Ukážeme vám tipy a triky, díky kterým si usnadníte každodenní situace pracovního i osobního života.

Ukažte mi jak
Digitální produktivita
Heslo

Proč je téma důležité? 

Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše. Na všechno je dneska nějaká "appka" nebo jiné řešení. Bohužel mnoho lidí vůbec neví, jaké možnosti se nabízí. Usnadněte si život díky technologiím. My vám s tím pomůžeme. Naučíme vás konkrétní vychytávky pro váš počítač nebo telefon. Ukážeme si šikovné aplikace pro každý den. Zkrátka a jednoduše budeme rozvíjet vaše digitální myšlení a dovednosti, aby vám technologie dobře sloužily. 

  Co vás naučíme? 

  • Jak lépe ovládnout svůj počítač (klávesové zkratky, tipy a triky...) 
  • Chytré funkce vašeho telefonu (jak rychleji psát, skenovat dokumenty...) 
  • Jak snadno najít to, co hledáte za pár vteřin. 
  • Jak lépe řešit úkoly, timemanagement nebo komunikaci 
  • Tipy na nejlepší aplikace pro každodenní práci a osobní život. 
  • a mnoho dalšího... 
  Tablet

  Jak vyučujeme?

  Microlearning

  Microlearning

  Díky microlearningu dávkujeme vaši digitální revoluci do jednotlivých lifehacků, které si zvládnete osvojit třeba i během pauzy na kávu.

  Živé workshopy a webináře

  Živé workshopy a webináře

  Pravidelné workshopy a webináře dopřávají studujícím potřebný kontakt s autoritou v podobě našich sympatických a velezkušených lektorů.

  Přehledný studijní portál

  Přehledný studijní portál

  Všechny studijní materiály, odkazy na výuková videa, registrace na workshopy a další podklady naleznete v přehledném studijním prostředí.

  Ambasador

  Formujeme ambasadory

  Naši absolventi se stávají pevným bodem digitální transformace a dokáží přivést pozitivní změnu do každého pracovního kolektivu.