Umělá inteligence

Nejnovější buzzword. Umělá inteligence. Rychle se stává součástí mainstreamu. Ukážeme vám, jak ji dostat do běžného osobního i pracovního života.

Ukažte mi jak
Umělá inteligence
Heslo

Proč se umělé inteligenci věnovat?

Umělá inteligence je stále více přítomná ve všech aspektech moderní společnosti. Od hlasových asistentů v chytrých telefonech až po algoritmy pro doporučování produktů na internetu. AI může vést k významným úsporám nákladů, zvýšení produktivity nebo zlepšení zákaznického zážitku. AI má také potenciál řešit mnoho složitých problémů, jako jsou zdravotní diagnózy nebo řízení dopravy. Protože je AI v neustálém vývoji, je důležité vývoj sledovat a zkoumat nové možnosti, které nabízí.

  Co vás naučíme?

  • Základy AI a algoritmů využívaných k řešení problémů.
  • Přehled AI nástrojů ke každodennímu využití.
  • Praktické použití umělé inteligence v podnikovém prostředí pro zlepšení výkonnosti a snížení nákladů.
  • Hledání potenciálního využití AI v praxi.
  Tablet

  Jak k AI přistupujeme?

  Microlearning

  Microlearning

  Díky microlearningu dávkujeme vaši digitální revoluci do jednotlivých lifehacků, které si zvládnete osvojit třeba i během pauzy na kávu.

  Živé workshopy a webináře

  Živé workshopy a webináře

  Pravidelné workshopy a webináře dopřávají studujícím potřebný kontakt s autoritou v podobě našich sympatických a velezkušených lektorů.

  Přehledný studijní portál

  Přehledný studijní portál

  Všechny studijní materiály, odkazy na výuková videa, registrace na workshopy a další podklady naleznete v přehledném studijním prostředí.

  Ambasador

  Formujeme ambasadory

  Naši absolventi se stávají pevným bodem digitální transformace a dokáží přivést pozitivní změnu do každého pracovního kolektivu.

  Co chystáme ve spojení s tímto tématem?

  30. 9. 2024 s Jakubem Danielkou
  Akademie umělé inteligence

  Akademie umělé inteligence

  Umělé inteligence se bát nemusíte, práci vám nevezme, naopak! AI vám práci ulehčí, zvládnete ji za méně času a za vynaložení mnohem menšího množství energie. Potřebujete se jen naučit, jak s ní mluvit a jak jí správně zadávat úkoly. A přesně to vás naučíme v naší digitální akademii.

  Detail akce
  Na registraci máte už jen
  0 Dnů
  0 Hodin
  0 Minut
  16. 9. 2024 s Tomášem Doležalem
  Akademie Microsoft 365 Copilot

  Akademie Microsoft 365 Copilot

  Využíváte Microsoft 365? Naučíme vás využívat i Microsoft 365 Copilota! Připravili jsme pro vás vzdělávací obsah v českém jazyce a nabízíme vám propracovaný program, ve kterém vás seznámíme s nejslibnější AI současnosti. Vše jasně, stručně a srozumitelně.

  Detail akce
  Na registraci máte už jen
  0 Dnů
  0 Hodin
  0 Minut
  Motivační přednáška s umělou inteligencí

  Motivační přednáška s umělou inteligencí

  AI není strašák! A hlavně. Je tady, stává se součástí našich životů, ať chceme, nebo ne. Chcete ji poznat? Rádi vám ji představíme!

  AI teambuilding

  AI teambuilding

  Chcete stmelit tým, užít si zábavu a současně se naučit něco nového? Pojďte si pohrát s generativní umělou inteligencí, popusťte uzdu fantazii a pobavte se s kolegy!

  Chcete něco speciálního?

  Potřebujete vzdělání na míru pro celou vaši společnost? Napište nám nebo si sjednejte schůzku s naším konzultantem.

  Domluvte si schůzku