← Na předchozí stranu Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Přidat do kalendáře

Během hodinového webináře vyzpovídáme Filipa Ježka ze společnosti GIST. Filip je odborníkem na Business Intelligence a Controlling.

REGISTROVAT SE

Pojďte se s námi podívat pod drobnohledem na Business Intelligence - tedy pojem, který se skrývá pod čím dál častěji se vynořující zkratkou BI. Od Filipa Ježka ze společnosti GIST uslyšíte, co a jak těží ze správně interpretovaných a rychle dostupných dat manažeři na všech úrovních - od členů představenstva po nižší management. Dále se dozvíte, jak vnímat kontext informací, které díky BI získáte, jak BI pomáhá v době krize, nebo za jakých předpokladů má vůbec cenu o zavedení BI uvažovat.

Filip se společně s Honzou Dolejšem pustí do praktických ukázek již 22. 9. od 15:00, takže pokud chcete zjistit, jaké možnosti skýtá BI pro řízení oddělení nebo celé společnosti, nezapomeňte se registrovat a zablokovat si tento termín ve svém kalendáři.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Danielem Hejdou
Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně
Webináře Digiskills

Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně

Jak poznat, že je stránka bezpečná? Jak si ověřit, že vám e-mailem nepřišla škodlivá příloha? To a mnohem více vám prozradí Daniel Hejda, etický hacker ze Cyber Rangers!

Detail akce
ZDARMA
31. 5. 2023
s Evou Jokes
Gamifikace v HR světě
Webináře Digiskills

Gamifikace v HR světě

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy! 

Detail akce
ZDARMA
16. 5. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš