CZ
← Na předchozí stranu Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Přidat do kalendáře

Během hodinového webináře vyzpovídáme Filipa Ježka ze společnosti GIST. Filip je odborníkem na Business Intelligence a Controlling.

REGISTROVAT SE

Pojďte se s námi podívat pod drobnohledem na Business Intelligence - tedy pojem, který se skrývá pod čím dál častěji se vynořující zkratkou BI. Od Filipa Ježka ze společnosti GIST uslyšíte, co a jak těží ze správně interpretovaných a rychle dostupných dat manažeři na všech úrovních - od členů představenstva po nižší management. Dále se dozvíte, jak vnímat kontext informací, které díky BI získáte, jak BI pomáhá v době krize, nebo za jakých předpokladů má vůbec cenu o zavedení BI uvažovat.

Filip se společně s Honzou Dolejšem pustí do praktických ukázek již 22. 9. od 15:00, takže pokud chcete zjistit, jaké možnosti skýtá BI pro řízení oddělení nebo celé společnosti, nezapomeňte se registrovat a zablokovat si tento termín ve svém kalendáři.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Vede v Digiskills tým lektorů a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš