← Na předchozí stranu Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Co je to Business Intelligence a proč "BI" potřebujete i vy?

Přidat do kalendáře

Během hodinového webináře vyzpovídáme Filipa Ježka ze společnosti GIST. Filip je odborníkem na Business Intelligence a Controlling.

REGISTROVAT SE

Pojďte se s námi podívat pod drobnohledem na Business Intelligence - tedy pojem, který se skrývá pod čím dál častěji se vynořující zkratkou BI. Od Filipa Ježka ze společnosti GIST uslyšíte, co a jak těží ze správně interpretovaných a rychle dostupných dat manažeři na všech úrovních - od členů představenstva po nižší management. Dále se dozvíte, jak vnímat kontext informací, které díky BI získáte, jak BI pomáhá v době krize, nebo za jakých předpokladů má vůbec cenu o zavedení BI uvažovat.

Filip se společně s Honzou Dolejšem pustí do praktických ukázek již 22. 9. od 15:00, takže pokud chcete zjistit, jaké možnosti skýtá BI pro řízení oddělení nebo celé společnosti, nezapomeňte se registrovat a zablokovat si tento termín ve svém kalendáři.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Adamem Peškem
Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček
Webináře Digiskills

Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček

Od aplikací a softwarových nástrojů se tentokrát přesuneme k hardwaru – k zábavnému hardwaru!

Detail akce
ZDARMA
11. 12. 2023
s Evou Jokes
Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024
Webináře Digiskills

Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024

Před námi je nový rok a s ním i nové výzvy a předsevzetí. My pro vás proto máme hodinu nabitou skvělými tipy na digitální předsevzetí aneb pojďte si udělat pořádek ve svých návycích (a zařízeních) a uspořádejte si svůj digitální život (a data).

Detail akce
ZDARMA
19. 12. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš