← Na předchozí stranu Cyklický life management

Cyklický life management

Přidat do kalendáře

Pojďme společně bořit tabu  - žena, cyklus a technologie.

REGISTROVAT SE

Na webináři se seznámíte s konceptem cyklického time managementu, aneb jaké superschopnosti mají ženy v jednotlivých fázích cyklu a jak toho optimálně využívat a plánovat svoje osobní i pracovní aktivity. Podíváme se na moderní způsoby, jak sledovat svůj cyklus a fáze pomocí technologií a aplikací. Přijďte diskutovat, inspirovat se a získat konkrétní tipy pro svůj vlastní time management.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Danielem Hejdou
Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně
Webináře Digiskills

Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně

Jak poznat, že je stránka bezpečná? Jak si ověřit, že vám e-mailem nepřišla škodlivá příloha? To a mnohem více vám prozradí Daniel Hejda, etický hacker ze Cyber Rangers!

Detail akce
ZDARMA
31. 5. 2023
s Evou Jokes
Gamifikace v HR světě
Webináře Digiskills

Gamifikace v HR světě

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy! 

Detail akce
ZDARMA
16. 5. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

Eva Jokes

Kateřina Švidrnochová

Kateřina je konzultantka a lektorka komunikačních strategií a digitální transformace. Pomáhá týmům komunikovat mezi sebou i navenek, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si tím práci i život. Lektoruje v Digiskills i českém nezisku a školství. 

Kateřina Švidrnochová