← Na předchozí stranu Digitální Safari #18: Jak vytvořit digitální ekosystém

Digitální Safari #18: Jak vytvořit digitální ekosystém

Přidat do kalendáře

Digitální Safari se přelévá již do 18. dílu a tentokrát přivítáme lektorku a konzultantku Kateřinu Švidrnochovou, která nám dovolí nahlédnout pod pokličku, jak sama pracuje.

REGISTROVAT SE

 Zaměříme se například témata vizuálního storytellingu, jaké nástroje použít pro brainstorming, jak propojit nástroje do digitálního ekosystému nebo si jak organizovat čas a další life hacky.

Kateřina, jako svobodná máma dvou dětí, musí zvládat mnoho věcí za kratší čas. A právě digitální technologie jsou skvělým pomocníkem. Ať už se zaměříme na témata organizovaní času, tvorbu grafiky, zápis poznámek nebo efektivnější tvorba strategií a jejich sdílení. Máme velkou radost, že Kateřina nám předvede svůj "digitální setup".

Na co se například podíváme?

  • Jak si z více nástrojů vytvořit vlastní digitální ekosystém;
  • Nástroje pro brainstorming, sdílení a strategie;
  • Jak si vést inspirativní knihovnu;
  • Jak pomáhá grafika vysvětlit i náročná témata;
  • Jak si organizovat čas jako samoživitelka a mnoho dalšího.
← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Adamem Peškem
Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček
Webináře Digiskills

Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček

Od aplikací a softwarových nástrojů se tentokrát přesuneme k hardwaru – k zábavnému hardwaru!

Detail akce
ZDARMA
11. 12. 2023
s Evou Jokes
Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024
Webináře Digiskills

Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024

Před námi je nový rok a s ním i nové výzvy a předsevzetí. My pro vás proto máme hodinu nabitou skvělými tipy na digitální předsevzetí aneb pojďte si udělat pořádek ve svých návycích (a zařízeních) a uspořádejte si svůj digitální život (a data).

Detail akce
ZDARMA
19. 12. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš

Kateřina Švidrnochová

Kateřina je konzultantka a lektorka komunikačních strategií a digitální transformace. Pomáhá týmům komunikovat mezi sebou i navenek, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si tím práci i život. Lektoruje v Digiskills i českém nezisku a školství. 

Kateřina Švidrnochová

Filip Dřímalka

Zakladatel Digiskills a odborník na inovace a digitální transformaci firem. Pomáhá firmám nastavovat jejich digitální a inovační strategie. Napsal první českou knihu o digitální transformaci HOT: Jak uspět v digitálním světě.

LinkedIn
Filip Dřímalka