← Na předchozí stranu Digitální Safari #21: Automatizujte v práci i životě: triky a tipy od no-code NEprogramátora

Digitální Safari #21: Automatizujte v práci i životě: triky a tipy od no-code NEprogramátora

Přidat do kalendáře

V tomto díle Digitálního Safari si Honza Dolejš jako svého hosta pozval Lukáše Novotného. Lukáš je nadšenec do automatizací, no-code NEprogramátor a lektor digitálních dovedností. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších. Na co se tedy můžete těšit?

REGISTROVAT SE

Řeč přijde na automatizace v telefonu, domácnosti a na automatizace s nástrojem Make, abychom pro jednou vyvážili naše tradiční oblíbené automatizování v PowerAutomate.

Dotkneme se také krátce bezpečnosti a jak si poradit s dvoufaktorovým ověřováním. Na konci si pak dáme oddychové téma zaměřené na nástroje, které pomůžou s lepším soustředěním a relaxem.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Adamem Peškem
Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček
Webináře Digiskills

Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček

Od aplikací a softwarových nástrojů se tentokrát přesuneme k hardwaru – k zábavnému hardwaru!

Detail akce
ZDARMA
11. 12. 2023
s Evou Jokes
Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024
Webináře Digiskills

Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024

Před námi je nový rok a s ním i nové výzvy a předsevzetí. My pro vás proto máme hodinu nabitou skvělými tipy na digitální předsevzetí aneb pojďte si udělat pořádek ve svých návycích (a zařízeních) a uspořádejte si svůj digitální život (a data).

Detail akce
ZDARMA
19. 12. 2023

Představení přednášejících

Lukáš Novotný

Během působení v IT oboru měl možnost poznat řadu digitálních technologií a plně je využívat. Své zkušenosti z praxe předává dalším lidem a pomáhá jim nahlížet na digitální technologie jako na pomocníka, nikoliv jako na nepřítele. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších.

Lukáš Novotný