← Na předchozí stranu Digitální Safari #23: Digitální nástroje pro líné obchodníky - REPRÍZA

Digitální Safari #23: Digitální nástroje pro líné obchodníky - REPRÍZA

Přidat do kalendáře

Chcete ušetřit spoustu času a vyhnout se opakujícím se úkonům v práci? Nechte se inspirovat Petrem Bernadičem z Každý Prodává, který vám ukáže, jak na to!

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

V dalším díle Digitálního Safari se dozvíte, jak zvládat nával schůzek, e-mailů a úkolů, aniž byste museli trávit hodiny nad přípravou, která se opakuje stále dokola. 

Petr Bernadič z Každý Prodává prozradil své nejlepší tipy a triky, jak optimalizovat svou práci a přistupovat k meetingům s klienty, aby vám příprava zabrala co nejméně času. Ukáže nám, jak pracuje s aplikacemi jako jsou: Miro, Spark Mail, Craft nebo Freelo.  

Přijďte se inspirovat a získejte cenné rady, jak být úspěšný v obchodním světě!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024

Představení přednášejících

Petr Bernadič

Petr se prodejem a vedením týmů živí už 17 let. Za svou kariéru nabral mnoho zkušeností a funkčních přístupů, které rád předává dál a to v podobě školení, workshopů, konzultací či hlubších spoluprací. Pomáhá s obchodními strategiemi a taktikami, které zvyšují výsledky jeho klientům a stejně tak ve vlastních firmách.

Petr Bernadič