← Na předchozí stranu Digitální Safari #23: Digitální nástroje pro líné obchodníky - REPRÍZA

Digitální Safari #23: Digitální nástroje pro líné obchodníky - REPRÍZA

Přidat do kalendáře

Chcete ušetřit spoustu času a vyhnout se opakujícím se úkonům v práci? Nechte se inspirovat Petrem Bernadičem z Každý Prodává, který vám ukáže, jak na to!

REGISTROVAT SE

V dalším díle Digitálního Safari se dozvíte, jak zvládat nával schůzek, e-mailů a úkolů, aniž byste museli trávit hodiny nad přípravou, která se opakuje stále dokola. 

Petr Bernadič z Každý Prodává prozradil své nejlepší tipy a triky, jak optimalizovat svou práci a přistupovat k meetingům s klienty, aby vám příprava zabrala co nejméně času. Ukáže nám, jak pracuje s aplikacemi jako jsou: Miro, Spark Mail, Craft nebo Freelo.  

Přijďte se inspirovat a získejte cenné rady, jak být úspěšný v obchodním světě!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Petrem Mackem
Novinky v Microsoft 365
Webináře Digiskills

Novinky v Microsoft 365

V digitální době, ve které žijeme, se svět, věci i aplikace mění doslova bleskovou rychlostí. Microsoft 365 není výjimkou – tento rozsáhlý ekosystém se prakticky neustále vyvíjí, transformuje a rozšiřuje.

Detail akce
ZDARMA
4. 10. 2023
s Tomášem Doležalem
4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?
Webináře Digiskills

4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?

Pracujete dlouhé hodiny, jste zahlcení úkoly a sníte o tom, že budete mít více volného času? Co kdyby se váš pětidenní pracovní týden zkrátil na pouhé čtyři dny?

Detail akce
ZDARMA
10. 10. 2023

Představení přednášejících

Petr Bernadič

Petr se prodejem a vedením týmů živí už 17 let. Za svou kariéru nabral mnoho zkušeností a funkčních přístupů, které rád předává dál a to v podobě školení, workshopů, konzultací či hlubších spoluprací. Pomáhá s obchodními strategiemi a taktikami, které zvyšují výsledky jeho klientům a stejně tak ve vlastních firmách.

Petr Bernadič