CZ
← Na předchozí stranu Digitální Safari #9: Práce v terénu

Digitální Safari #9: Práce v terénu

Přidat do kalendáře

Dostáváme se již do 9. dílu našeho pořadu Digitální Safari. Tentokrát jsme si do programu pozvali Petra Macka, lektora a experta na digitální produktivitu. Našimi hlavními tématy budou produktivita a efektivita, probereme ale hned několik tipů, jak si třeba usnadnit práci na cestách.

REGISTROVAT SE

V 5 scénářích probereme to, co Petra trápilo a jak se s tím popasoval. V každém případě byly pomocí digitální technologie. Protože je Petr lektorem a za svou prací hodně cestuje (když není pandemie :-)), bude naším velkým tématem práce na cestách:

  • Jak si zvolit správný pracovní nástroj?
  • Jak kombinovat v terénu práci s počítačem a tabletem?
  • Jak vyřešit internetové připojení?
  • a mnoho dalšího.

 

Kromě zmíněných otázek se rovněž podíváme trochu na automatizaci nebo třeba využití myšlenkových map pro lepší soustředění. Tak či tak půjdeme opět hodně do detailů a čeká na vás spousta zdravé inspirace.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Vede v Digiskills tým lektorů a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš

Petr Macek

Petr je IT lektor a konzultant, expert na mobilní kancelář, který se zaměřuje na firemní procesy a jejich zefektivnění. Má zkušenosti s nasazením automatizačních nástrojů, mobilních technologií a balíčku Microsoft 365. Díky jeho službám mohou firmy pracovat výkonněji a efektivněji.

LinkedIn
Petr Macek