← Na předchozí stranu Jak na datovou analýzu a profesionální reporting?

Jak na datovou analýzu a profesionální reporting?

Přidat do kalendáře

Spousta firem dnes zpracovává velké množství dat. Ovšem ne každá firma dokáže využívat data pro správné a efektivní rozhodování.

REGISTROVAT SE

Nástroj ovšem není všechno, co k dobré interpretaci dat potřebujete. Potřebujete někoho, kdo rozumí jednak dané problematice (například financím nebo obchodu), ale také někoho, kdo zná techniky a postupy, jak data zpracovávat. A o tom je naše akademie v Power BI.

Představíme vám, jak efektivně zpracovávat data a tvořit z nich moderní vizualizace.

Seznamte se se základní akademií v Power BI!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024
s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024

Představení přednášejících

Josef Čada

Pepa rád pomáhá s rychlým porozuměním dané problematiky. Primárně se stará o vzdělávací akademie DataBrothers, kde krom jejich vývoje a řízení funguje jako lektor, ale i mentor pro účastníky. Jeho zálibou jsou primárně marketingová data, ze kterých zákazníkům tvoří reporty na míru. Věnuje se public speakingu, například v komunitě #CZSKPPUG a dalších.

LinkedIn
Josef Čada