← Na předchozí stranu Nastavte si ideální flow pro chod vašeho HR oddělení

Nastavte si ideální flow pro chod vašeho HR oddělení

Přidat do kalendáře

Náborový proces, onboarding, evidence zaměstnanců, docházka, zkušební doby nováčků, povinné lékařské prohlídky a řada dalších úkonů spadajících do běžné HR agendy vytvářejí změť všemožných čísel, tabulek, formulářů a poznámek.

REGISTROVAT SE

Zkrotit obsáhlou agendu HR oddělení je svého druhu hrdinství a hrdinové potřebují nejen odhodlání a vnitřní sílu, ale také ty správné nástroje (a nemusí to být nutně škraboška nebo plášť).

Na webináři se zaměříme na představení aplikaci Microsoft Lists, díky které si můžete usnadnit svou práci, a přitom ji vykonávat dobře a efektivně.

Možná jste o tomto nástroji ještě neslyšeli, ale v případě, že používáte Microsoft 365, tak jej už vlastníte a můžete začít používat. Lists toho totiž umí opravdu hodně a výrazně vám usnadní obsluhu agendy, kde všechno souvisí se vším a nic vám nesmí uniknout.

Ukážeme Vám, jak se stát skutečnými HR Heroes!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Bronislavem Sobotkou
Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?
Webináře Digiskills

Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?

Broňu Sobotku, populárního učitele angličtiny, zná celý český internet. S jakými digitálními nástroji pracuje? Co mu pomáhá při výuce angličtiny a co používá pro organizaci svého času, práce a týmu?

Detail akce
ZDARMA
19. 3. 2024
s Honzou Dolejšem
Proč si pořídit Microsoft 365 Copilot?
Webináře Digiskills

Proč si pořídit Microsoft 365 Copilot?

Dlouho očekáváný AI asistent pro produkty od Microsoftu je tady! Konečně dostupný pro všechny firmy!

Detail akce
ZDARMA
20. 2. 2024

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes