CZ
← Na předchozí stranu Naučte se umění působivých prezentací

Naučte se umění působivých prezentací

Přidat do kalendáře

Nenechte důležitá data zapadnout v nudné prezentaci.

REGISTROVAT SE

Prezentace, ať už je tvoříte pomocí PowerPointu, Prezi a dalších aplikací, jsou ideálním způsobem, jak atraktivní formou předat různá sdělení. Hlavním přínosem těchto nástrojů je, že nám umožňují komunikovat prostřednictvím vizualizovaných dat, jako jsou grafy, mapy, obrázky, tabulky, žebříčky a podobně. A zatímco vizualizace usnadňují publiku lépe pochopit, vstřebat a zapamatovat si informace, tzv. dekorace, které si v prezentaci často neodpustíme, odvádějí pozornost, rozptylují a někdy i dost matou. Zkrátka ne každý grafický prvek, kterým svou prezentaci „vylepšíte“, je žádoucí a nutný.

Na webináři si na praktických příkladech ukážeme, jak správně uchopit vizualizaci a proč nechat dekorace raději stranou.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

Eva Jokes