← Na předchozí stranu Staňte se hrdinou kanceláře!

Staňte se hrdinou kanceláře!

Přidat do kalendáře

Chystáte ve firmě implementaci Microsoft 365? Máte pocit, že nevyužíváte potenciál nástrojů M365 naplno? Podívejte se na webinář pod vedením Adama Peška. Ukáže vám spoustu vychytávek, které vám usnadní práci i čas!

REGISTROVAT SE

Zvažujete účast v našem programu 365 Heroes? Neváhejte a podívejte se na ochutnávkový webinář zdarma, který vám zpřístupníme do 27. března zcela zdarma. Staňte se hrdiny digitální transformace!

Ukážeme si zajímavosti z aplikací Microsoft 365. Nahlédneme pod pokličku Digiskills a ukážeme si, jak tyto nástroje využíváme pro spolupráci u nás ve firmě. Samozřejmě vám představíme náš vzdělávací program 365 Heroes a zodpovíme vaše otázky.

 

 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Petrem Mackem
Novinky v Microsoft 365
Webináře Digiskills

Novinky v Microsoft 365

V digitální době, ve které žijeme, se svět, věci i aplikace mění doslova bleskovou rychlostí. Microsoft 365 není výjimkou – tento rozsáhlý ekosystém se prakticky neustále vyvíjí, transformuje a rozšiřuje.

Detail akce
ZDARMA
4. 10. 2023
s Tomášem Doležalem
4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?
Webináře Digiskills

4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?

Pracujete dlouhé hodiny, jste zahlcení úkoly a sníte o tom, že budete mít více volného času? Co kdyby se váš pětidenní pracovní týden zkrátil na pouhé čtyři dny?

Detail akce
ZDARMA
10. 10. 2023

Představení přednášejících

Adam Pešek

Adam je nadšenec do technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek