CZ
← Na předchozí stranu Staňte se hrdinou kanceláře!

Staňte se hrdinou kanceláře!

Přidat do kalendáře

Chystáte ve firmě implementaci Microsoft 365? Máte pocit, že nevyužíváte potenciál nástrojů M365 naplno? Podívejte se na webinář pod vedením Adama Peška. Ukáže vám spoustu vychytávek, které vám usnadní práci i čas!

REGISTROVAT SE

Zvažujete účast v našem programu 365 Heroes? Neváhejte a podívejte se na ochutnávkový webinář zdarma, který vám zpřístupníme do 27. března zcela zdarma. Staňte se hrdiny digitální transformace!

Ukážeme si zajímavosti z aplikací Microsoft 365. Nahlédneme pod pokličku Digiskills a ukážeme si, jak tyto nástroje využíváme pro spolupráci u nás ve firmě. Samozřejmě vám představíme náš vzdělávací program 365 Heroes a zodpovíme vaše otázky.

 

 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Adam Pešek

Adam je nadšenec technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek