CZ
← Na předchozí stranu Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Přidat do kalendáře

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Termín konání 3. 4. 2023 20:00 - 20:30 Cena ZDARMA
REGISTROVAT SE

Svět Microsoft 365 je obrovský a čítá skvělé nástroje jako Microsoft Teams, OneDrive, SharePoint, To-Do, Planner, Forms a mnoho dalšího. Tyto “základní” aplikace však nejsou to jediné, čím prostředí Microsoft 365 vyniká. Je to také tzv. Power platforma v čele s nástrojem Power Automate.

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti - přesouvají data z jednoho místa do druhého, plní tabulky, ručně upozorňují kolegy na některé události... To jsou desítky až stovky hodin ročně každého z nás, které bychom mohli ušetřit. A jak? Tím, že za nás tyto kroky automaticky provede nástroj Power Automate

My jsme přesvědčeni o tom, že automatizaci využije opravdu každý. Pokud si ale sami nejste jisti, máme pro vás tento ochutnávkový webinář. Společně s Honzou Dolejšem se podíváme na to, co je Power Automate a jaké výhody s ním přicházejí, dále si představíme Akademii Power Automate a dozvíte se, proč automatizovat. 

Zhlédněte ukázku, kterou jsme vám zpřístupnili do 3. 4. 2023 zdarma a naučte se šetřit čas! 

Těšíme se na vás! 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Evou Jokes
Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!
Webináře Digiskills

Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!

Náborový proces, onboarding, evidence zaměstnanců, docházka, zkušební doby nováčků, povinné lékařské prohlídky a řada dalších úkonů spadajících do běžné HR agendy vytvářejí změť všemožných čísel, tabulek, formulářů a poznámek.

Detail akce
ZDARMA
9. 4. 2023

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Vede v Digiskills tým lektorů a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš