Hivatkozások, vagyis ki használja a digiskills-t?

Ajánlom mindenkinek, aki előre akar lépni a HR területén, és szeretné megtalálni az automatizálás és a "papír" megszüntetésének digitális útját. Az akadémiának köszönhetően áttekintést kaptam az MS 365 alkalmazásokról, és magabiztosabban használom azokat a mindennapokban.

Avatar

Zuzana Gutierrez

Lukáš Ondřej

Avatar

Lukáš Ondřej

Klára Černá

Klára Černá

Klára Černá

Michal Hanko

Michal Hanko

Michal Hanko

Gergana Yordanova

Avatar

Gergana Yordanova

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Myslím, že program je vhodný i pro začátečníka, běžného uživatele PC. Měla jsem obavu z toho, že nebudu většině věcí rozumět a ze začátku to tak i bylo. Díky velkému množství výukových videí, webinářů a online školení, které jsou super, jsem se ale hodně věcí naučila, a i když ze mně asi nikdy nebude IT odborník, mnoho věcí je mi jasnějších a vím jak fungují.

Avatar

Lenka Krutinová

ICT-GROUP s.r.o.

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.
Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M 365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Celý program byl skvěle zorganizovaný. Honza Dolejš opět potvrdil, že je velkým profíkem a má úžasný lidský přístup. Líbilo se mi, že nešlo jen o představování aplikací M365, ale vše jsme si zkoušeli prakticky a hlavně jsem otevírali i témata, jak zavádět M365 do našich společností. Moc děkuji za celou akademii a všem zájemcům ji 100% doporučuji.

Tomáš Kašpar

Tomáš Kašpar

T-Mobile

Nincs több időd? Automatizálj! Próbálja ki a Power Heroes by Digiskills-t.
Megtanítják, hogyan kell csinálni.

Petr Veselý

Petr Veselý

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

A Power Automate egy olyan eszköz, amely eddig nem is sejtett lehetőségeket rejt magában. Jelentősen eltolja a felhő értelmezését az olyan önálló alkalmazásokról, mint a levelezés, a fájltárolás vagy a chat, egy olyan összekapcsolt egésszé, amely teljesen alkalmazkodik bármely vállalat üzleti folyamataihoz.

Avatar

Lukáš Zikmund

ÚVT

Hatékony időtöltés a Power automate programmal való munka megkezdéséhez. Csapatunk elkezdett időt megtakarítani, rengeteg időt. Mindenkinek ajánlom!!!

Avatar

Ladislav Bílý

Lindab Group
Petr Chvojka

Gyakorlati bemutatók és konkrét utasítások. A rendelkezésre bocsátott anyag, ideális esetben feldolgozott videók. Lehetőség a megtekintésre és próbára.

Avatar

Petr Chvojka

Český florbal

Érdekes téma, sok tipp és trükk, remek előadó.

Avatar

Martin Koudela

ČSOB

Moc děkuji za spoustu užitečných tipů a praktických rad, které určitě využiji během příští tvorby prezentace.

Avatar

Účastnice akademie Vizuální storytelling

Jakub Furmánek

Díky assessmentu od Digiskills se konečně neřídíme jen pocity, ale máme konkrétní data. Navíc v časové ose, což nám umožňuje velmi dobré porovnání. Ze všeho nejvíce vnímáme pokrok v tom, že si teď s kolegy navzájem sdílíme naše zkušenosti s digitálními technologiemi. Snažíme se co měsíc či dva mít otevřenou schůzku v rámci Teams, kde každý může ukázat a sdílet na co přišel a co a jak používá. Následně je možnost i poptávky a dotazů, které se snažíme vyřešit. Obrovsky jsme se posunuli i v digitalizaci poznámek a zápisků. Kolegové jsou teď mnohem flexibilnější díky tomu, že se naučili používat užitečné nástroje a aplikace v telefonu.

Jakub Furmánek

Jakub Furmánek

Český florbal

Díky spolupráci s Digiskills jsme poznali nástroje, o kterých jsme do té doby neměli tušení, zorientovali jsme se v prostředí Google Workspace, naučili se ho lépe používat a dokázali jsme některé rutinní procesy zautomatizovat. To nám usnadnilo a zefektivnilo naši práci. Oceňujeme formu online webinářů a pořízení záznamu, ke kterým se tak můžeme vracet a využívat je jako školení pro nové zaměstnance. Moc děkujeme za spolupráci a všem zájemcům, kteří chtějí posunout své digi dovednosti, ji můžeme jen doporučit.

Avatar

Ing. Hana Brnická

Domácí hospic Vysočina, o.p.s.

Azért csatlakoztam a HR Heroeshoz, mert azt keresem, hogyan hozhatnám ki a legtöbbet az MS 365-ből a HR területén. És egyáltalán nem bántam meg. Eva és Šárka rengeteg tapasztalatot és tippet osztottak meg velünk, remek anyagokat és demókat készítettek. Ráadásul egy kedves csoporttal találkoztunk, ahol egymást inspiráltuk. Mindenkinek ajánlom a HR Heroes-t, aki az MS 365 környezetben keresi a HR-folyamatok javításának lehetőségeit, és szeretné ezzel az eszközzel megkönnyíteni a munkáját. Köszönjük a Digiskillsnek ezt a nagyszerű programot.

Avatar

Michala Raganová

Zeelandia spol. s r.o.

A HR Heroes Akadémia sok érdekes tippet és trükköt hozott nekem, amelyek megkönnyíthetik a mindennapi munkámat. Jó, ha más szemszögből nézzük a munkánkat, és elkezdünk néhány dolgot másképp csinálni. A workshopok nagyon inspirálóak voltak, és jó volt megosztani a tapasztalatokat más, különböző területekről érkező HR-es kollégákkal is.

Avatar

Šárka Šolcová

ZF Automotive Czech s.r.o.

A Vizuális Mesemondás Akadémiája Eva vezetésével nagyon kellemes meglepetés volt, és sok új inspirációt vittem magammal a munkámhoz. Tetszett, hogy nem csak egy statikus előadás volt, hanem mindent kipróbálhattunk a gyakorlatban. De amit a legjobban értékelek, hogy Éva igyekezett a workshopokat minden résztvevő egyéni igényeihez igazítani.

Avatar

Martin Smetana

NKÚ

Szeretnék köszönetet mondani Eva Jokesnak azért a szimpatikus és emberi hozzáállásért, amelyet a tanfolyam során tanúsított a résztvevőkkel szemben.
Fantasztikus és professzionális munkát végzett a tanfolyam során. Eva képes volt a Visual Storytelling minden részét interaktívan és állandó párbeszédben levezetni.
Nagyra értékelem a szakértelmét, hiszen nagyon sok érdekes digitális segédeszközzel sikerült megismertetnie minket a prezentációkkal való munka során.
Köszönöm a sok hasznos tippet, mint például a diák, prezentációs sablonok, a színek fontossága, a történet és még sok más.
Éva a végén azzal is megnyert, hogy hasznos egyéni tanácsokat ajánlott fel a prezentációk elkészítéséhez. Ezzel meggyőzött arról, hogy szívvel és őszinte érdeklődéssel végzi a munkáját irántunk, a résztvevők iránt. Ezért nagyon köszönöm neki, és várom a következő alkalmat.

Avatar

Lucie Melounková

ČSOB, a.s.

Egy csomó gyakorlati tippet vittem magammal a HR-folyamatok és a távmunkában dolgozó csapatok együttműködésének ésszerűsítésére. A tanfolyam során rögtön kipróbáltuk és alkalmaztuk a csapatmegállapodásokat, egyszerűsítettük a munkánkat, egyértelmű kommunikációs csatornákat alakítottunk ki, és átláthatóbbá tettük az adattárolást. A másik nagy előny számomra a személyes használatra vonatkozó finomítások voltak a mindennapi életben. Azt is nagyra értékelem, hogy van helyem kérdéseket feltenni, hozzáférhetek a videókat és anyagokat tartalmazó tanulási zónához, és inspirációt kapok a többi résztvevőtől.

Avatar

Libuše Zejdová

Bibby Financial Services, a.s.

A DataBrothers Data Academy nagyon hasznos volt számomra. Jó átfogó alapozás volt, sok gyakorlati gyakorlattal. A feladatok kellemes kihívást jelentettek, és az egész DataBrothers csapat nagyszerű támogatást nyújtott az akadémia során. Mindenképpen ajánlom, ha a Power BI-ba szeretnél belevágni.

Jiří Gawel

Jiří Gawel

Henry Schein

Meg kell dicsérnem ezt a tanfolyamot és a DataBrothers oktatóit a nagyszerű megközelítésükért, a szakértelem szintjéért és az akadémia általános megvalósításáért.
A fő előadó Josef Cada úr volt, akinek a szakértelme kiváló volt, akárcsak az előadás tempója. Ha konkrét kérdésed van, hajlandóak visszahívni a témát és újra elmagyarázni. Nem kell félni a tanfolyamon való részvételtől. Nagyon vidám példákon keresztül mutatják és magyarázzák el, hogyan kell a Power BI-vel dolgozni, az ajánlott Power BI Desktop beállításától kezdve a jelentések terjesztéséig.
Én személy szerint mindenkinek ajánlom a részvételt, aki szeretne belemerülni a riportkészítés és általában az adatokkal való munka rejtelmeibe.

Jan Kodet

Jan Kodet

DEVELOP MOST s.r.o.

Köszönet a Power BI Academy-nek:
a) Sok nagyszerű tippet kaptam arra vonatkozóan, hogyan kell kinéznie egy értelmes adatvizualizációnak.
b) Már nem félek a DAX-tól.
c) áttekintést kaptam a Power BI funkcióiról és a más eszközökkel való integráció lehetőségeiről.

Köszönet az akadémia alkotóinak a következőkért:
a) a tökéletesen illusztrált webináriumokért
b) az átgondolt, gyakorlatias fejezetekért, amelyek elgondolkodtattak és elsajátítottam a Power BI-t.
c) a szemináriumokat, ahol hajlandóak voltak bármire válaszolni
d) a hasznos tippeket tartalmazó, angol nyelvű, átfogó kézikönyvet :)

Köszönöm szépen az akadémiát, nagyra értékelem a gyakorlatok átgondoltságát és igényességét. Mindenképpen vissza fogok még térni hozzájuk.

Avatar

Jana Kozáková

KVADOS

Világos és jól strukturált témák az önálló tanuláshoz, kiegészítve a workshopokon való interakcióval, ahol lehetőség van tisztázó kérdésekre.
Ez a modell jobban megfelel nekem, mint a hagyományos képzés, mert jobban be tudom osztani az időmet a rutinmunkára.

Nagyon elégedett vagyok a Power BI Akadémiával.
Külön köszönet mindkét oktatónak (Pepa Čada, Míra Těšínský).

Alena Kratochvílová

Nagyszerű előadó és profi Eva viccek, HR-re szabott témák, digitális gondolkodásmód. És ami konkrétan nálam látható:
✔ íróasztal papírok, öntapadós jegyzetek stb. nélkül - To Do applikáció
✔ online munkavállalói elégedettségi felmérés - Forms applikáció
✔ Jegyzetek, jegyzőkönyvek, dokumentumok egy helyen - OneNote alkalmazás
A tippek, trükkök, készségek listája sokkal hosszabb, a közös nevező: automatikusan, online, hatékonyan, csapatban, megosztva. Kezdjünk tehát neki az online beszállásnak 🎬.
Köszönjük az inspirációt!

Alena Kratochvílová

Alena Kratochvílová

Schwan Cosmetics

A Digiskills AI Academy kiválóan reagál a mesterséges intelligencia területén zajló aktuális fejleményekre, és olyan átfogó és gyakorlatias oktatási tartalmat kínál a vállalatoknak, amelynek jelenleg nincs versenytársa a piacon. A gyakorlati webináriumok, workshopok és a portálon található elektronikus tartalmak kombinációjával 8 héten keresztül minden résztvevőt közvetlenül a cselekvésbe merít. A "tanulni-tapasztalni-kipróbálni" megközelítéssel nagy esélyt ad nekik arra, hogy felpattanjanak erre az őrülten gyorsan mozgó vonatra.

Az AI Academy segítségével rengeteg időt és rutinmunkát takarítottam meg. Most végre több helyem van arra, hogy igazán elgondolkodjak a problémákon.

Avatar

Štěpán K.

UX/UI designer
Jiří Hoffmann

Pokud se chystáte implementovat či přecházet v rámci organizace na sadu Microsoft 365, tak tento program vřele doporučuji. Nejen, že Vás plnohodnotně zaškolí v rámci nástrojů sady Microsoft 365, ale zároveň se naučíte znalosti předávat Vašim kolegům tak, aby z toho nebyli otrávení.

Avatar

Jiří Hoffmann

Marimex

Mindenekelőtt nagyra értékeltem, hogy megtanultam, hogyan hangoljam az utasításokat úgy, hogy a mesterséges intelligencia valóban megértsen engem, és a kívánt formában adja meg a kimenetet.

Avatar

Tereza M.

HR business partner