Digitális produktivitás

A digitális technológiáknak jó szolgálónak kell lenniük és nem rettegett szörnynek. Megmutatjuk neked a tippeket és trükköket, amelyekkel megkönnyítheted a mindennapi munkahelyi és személyes élethelyzeteket.

Mutassa meg, hogyan
Digitális produktivitás
Heslo

Proč je téma důležité? 

Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše. Na všechno je dneska nějaká "appka" nebo jiné řešení. Bohužel mnoho lidí vůbec neví, jaké možnosti se nabízí. Usnadněte si život díky technologiím. My vám s tím pomůžeme. Naučíme vás konkrétní vychytávky pro váš počítač nebo telefon. Ukážeme si šikovné aplikace pro každý den. Zkrátka a jednoduše budeme rozvíjet vaše digitální myšlení a dovednosti, aby vám technologie dobře sloužily. 

  Co vás naučíme? 

  • Jak lépe ovládnout svůj počítač (klávesové zkratky, tipy a triky...) 
  • Chytré funkce vašeho telefonu (jak rychleji psát, skenovat dokumenty...) 
  • Jak snadno najít to, co hledáte za pár vteřin. 
  • Jak lépe řešit úkoly, timemanagement nebo komunikaci 
  • Tipy na nejlepší aplikace pro každodenní práci a osobní život. 
  • a mnoho dalšího... 
  Tablet

  Hogy tanítjuk?

  Microlearning

  Rövid tanfolyamok​

  A mikroképzés segítségével feloszthatjuk digitális forradalmunkat a különböző kávészüneteken át megjegyzethető alkalmi tanácsokra.

  Živé workshopy a webináře

  Show-műsorok és webináriumok

  A rendszeres workshopok és webináriumok lehetővé teszik a diákok számára, hogy kapcsolatba lépjenek a barátságos és tapasztalt oktatóinkkal

  Přehledný studijní portál

  Áttekinthető tanulmányi portál

  Minden tanulmányi anyag, hivatkozások a webes videókra, a műhelyfoglalás regisztrációjához és más alapok megtekintéséhez egy áttekinthető tanulmányi környezetben található.

  Ambasador

  Alkatunk követőket

  Végzettségünket elérő emberek lettek a digitális átalakítás jellemző részét képező fő motorok, és képesek pozitív változást hozni bármely munkahelyi közösség életébe.