← A korábbi oldalra Jak na datovou analýzu a profesionální reporting?

Jak na datovou analýzu a profesionální reporting?

Hozzáadás a naptárhoz

Spousta firem dnes zpracovává velké množství dat. Ovšem ne každá firma dokáže využívat data pro správné a efektivní rozhodování.

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Nástroj ovšem není všechno, co k dobré interpretaci dat potřebujete. Potřebujete někoho, kdo rozumí jednak dané problematice (například financím nebo obchodu), ale také někoho, kdo zná techniky a postupy, jak data zpracovávat. A o tom je naše akademie v Power BI.

Představíme vám, jak efektivně zpracovávat data a tvořit z nich moderní vizualizace.

Seznamte se se základní akademií v Power BI!

← A korábbi oldalra

További tervezett események

Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills Webinárisok

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Esemény részletei
INGYEN
25. 6. 2024
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills Webinárisok

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Esemény részletei
INGYEN
29. 5. 2024

Előadók bemutatása

Josef Čada

„Az adatokkal alátámasztott döntés a legésszerűbb.“

Szenvedélye a tudás átadása másoknak. Élvezi, hogy segít az embereknek gyorsan megérteni az adott kérdéseket. Elsősorban a DataBrothers képzési akadémiáira koncentrál, ahol a fejlesztés és irányítás mellett oktatóként és mentorként is segíti a résztvevőket. Ami az adatokat illeti, hobbija elsősorban a marketingadatok, amelyekből az ügyfelek számára a valós igényeiknek megfelelő, személyre szabott jelentéseket készít. Többek között szívesen tart nyilvános előadásokat, például a #CZSKPPUG közösségben, de más közösségekben is.

LinkedIn
Josef Čada