← A korábbi oldalra Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Hozzáadás a naptárhoz

Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si pozvali experta na digitální bezpečnost Pavla Matějíčka.

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Tohle bude pecka! Digitální bezpečnost je téma, které poslední měsíce rezonuje. Mnozí tak mají otázky, zda je jejich počínání na internetu bezpečné a jak se mají chovat, aby předcházeli nebezpečí. Návodů na internetu je spousta, ale my vám přineseme jedinečný pohled do toho, jak pracuje člověk přímo z IT prostředí. Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si totiž pozvali Pavla Matějíčka, který několik let působil ve světoznámé firmě ESET.

S Pavlem se budeme bavit o tom, jak on sám pracuje s digitálními přístroji, aby se cítil bezpečně. Jaké aplikace a nástroje k tomu využívá? Na co si dát v dnešním světě pozor a čemu se raději úplně vyvarovat? Pavel se zabývá digitální bezpečností a řeší multiplatformnost - jeho slovy střídá operační systémy více než boty a často pracuje na několika zároveň.

V tomto díle načneme například následující témata:

  • Jak pracovat s hesly a kam je bezpečně ukládat,
  • K čemu a jak využívat VPN,
  • Který z prohlížečů je nejbezpečnější a jak je využít,
  • Jaký dnes použít antivir (antimalware) a proč
  • a mnoho dalšího.

 

← A korábbi oldalra

További tervezett események

Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills Webinárisok

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Esemény részletei
INGYEN
25. 6. 2024
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills Webinárisok

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Esemény részletei
INGYEN
29. 5. 2024

Előadók bemutatása

Jan Dolejš

HHonza a modern technológiának él, és megmutatja az embereknek, hogyan könnyíthetik meg életüket a digitális eszközök. A bonyolultabb technológiákat igyekszik emberi nyelven elmagyarázni, mert hisz abban, hogy mindenki el tudja sajátítani őket. Ő a Digiskills vezérigazgatója, és a legjobb akadémiákat építi.

LinkedIn
Jan Dolejš