← Previous page Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Add to calendar

Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si pozvali experta na digitální bezpečnost Pavla Matějíčka.

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Tohle bude pecka! Digitální bezpečnost je téma, které poslední měsíce rezonuje. Mnozí tak mají otázky, zda je jejich počínání na internetu bezpečné a jak se mají chovat, aby předcházeli nebezpečí. Návodů na internetu je spousta, ale my vám přineseme jedinečný pohled do toho, jak pracuje člověk přímo z IT prostředí. Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si totiž pozvali Pavla Matějíčka, který několik let působil ve světoznámé firmě ESET.

S Pavlem se budeme bavit o tom, jak on sám pracuje s digitálními přístroji, aby se cítil bezpečně. Jaké aplikace a nástroje k tomu využívá? Na co si dát v dnešním světě pozor a čemu se raději úplně vyvarovat? Pavel se zabývá digitální bezpečností a řeší multiplatformnost - jeho slovy střídá operační systémy více než boty a často pracuje na několika zároveň.

V tomto díle načneme například následující témata:

  • Jak pracovat s hesly a kam je bezpečně ukládat,
  • K čemu a jak využívat VPN,
  • Který z prohlížečů je nejbezpečnější a jak je využít,
  • Jaký dnes použít antivir (antimalware) a proč
  • a mnoho dalšího.

 

← Previous page

Other prepared events

Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills webinars

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Event detail
FREE
25. 6. 2024
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills webinars

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Event detail
FREE
29. 5. 2024

Introduction of lecturers

Jan Dolejš

Honza lives by modern technologies and shows people how digital tools can make their lives easier. He strives to explain complex technologies in layman's terms because he believes that everyone can master them. He is the CEO of Digiskills and builds the best academies.

LinkedIn
Jan Dolejš