← Previous page Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Add to calendar

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Date of the event 29. 5. 2024 14:00 - 14:45 Price FREE
REGISTER

Proč se zúčastnit?

Náš přístup k change managementu překračuje tradiční vzdělávání; chceme vás provést celým procesem změny. Pomůžeme vám adoptovat nové digitální nástroje, změnit zakořeněné návyky a vypracovat efektivní týmové dohody.

A začneme auditem aktuálního stavu vaší organizace, nastavíme cíle, rozklíčujeme Digiskills Assessment, projdeme motivační fází, nastartujeme vzdělávací fázi a podíváme se i na partnerský obsah, který rozšíří vaše obzory.

Co vás čeká:

  • Seznámíte se s naším vzdělávacím portálem a dalšími nástroji a postupy.
  • Zjistíte, jak se designují efektivní vzdělávací a rozvojové cesty.
  • Pochopíte, proč je vzdělávání důležité pro budování inovativní firemní kultury.
  • Provedeme vás principy a postupy change management.
  • Představíme vám obsah partnerských organizací, jako jsou Loono, Jan Melvil Publishing, Shine, Databrothers a další.

Připojte se k nám a objevte, jak můžete transformovat firemní kulturu a zefektivnit procesy využitím nejnovějších digitálních technologií a metodik. Na konci webináře bude prostor pro vaše otázky a diskuzi o tom, jak můžeme být součástí vašeho change managementu. Těší se na vás Radim Chalupník, jako průvodce změnou a designem vzdělávacího procesu, společně s lektorským duem Eva Jokes + Tomáš Doležal, kteří vám představí, jaký vzdělávací obsah skutečně funguje a jaké týmové dohody chcete zavést i u vás.

Zpětnou registrací (po termínu konání webináře) získáte záznam akce.

← Previous page

Other prepared events

Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills webinars

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Event detail
FREE
25. 6. 2024
Digitipy pro nedisciplinované chaotiky
Digiskills webinars

Digitipy pro nedisciplinované chaotiky

Webinář pro nejvíc nedisciplinované chaotiky! Eva Jokes - chaotik první třídy, vám ukáže svoje tipy, které si odnáší z nejrůznějších time management metod.

Event detail
FREE
16. 4. 2024

Introduction of lecturers

Radim Chalupník

Radim is the COO of Digiskills, an enthusiast of modern technologies with a desire to break down the boundaries of standard approaches to education. He addresses topics such as digital overload, detox, information and media literacy, and human-centered design.

LinkedIn
Radim Chalupník

Eva Jokes

Eva is a digital skills trainer for MS 365 and a member of the Digiskills crew. She enjoys education and digital technology and helping people work more efficiently. In addition, she has fallen under the spell of presentations and presentation design over the last 4 years and is spreading her enthusiasm further.

LinkedIn
Eva Jokes

Tomáš Doležal

Tomáš is an enthusiast for discovering and implementing various digital tools. He enjoys sharing his knowledge with others even more. Recently, he has also taken a liking to delving into generative AI tools, which he believes will completely change our way of thinking about work.

Tomáš Doležal