← Na předchozí stranu Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Přidat do kalendáře

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Termín konání 29. 5. 2024 14:00 - 14:45 Cena ZDARMA
REGISTROVAT SE

Proč se zúčastnit?

Náš přístup k change managementu překračuje tradiční vzdělávání; chceme vás provést celým procesem změny. Pomůžeme vám adoptovat nové digitální nástroje, změnit zakořeněné návyky a vypracovat efektivní týmové dohody.

A začneme auditem aktuálního stavu vaší organizace, nastavíme cíle, rozklíčujeme Digiskills Assessment, projdeme motivační fází, nastartujeme vzdělávací fázi a podíváme se i na partnerský obsah, který rozšíří vaše obzory.

Co vás čeká:

  • Seznámíte se s naším vzdělávacím portálem a dalšími nástroji a postupy.
  • Zjistíte, jak se designují efektivní vzdělávací a rozvojové cesty.
  • Pochopíte, proč je vzdělávání důležité pro budování inovativní firemní kultury.
  • Provedeme vás principy a postupy change management.
  • Představíme vám obsah partnerských organizací, jako jsou Loono, Jan Melvil Publishing, Shine, Databrothers a další.

Připojte se k nám a objevte, jak můžete transformovat firemní kulturu a zefektivnit procesy využitím nejnovějších digitálních technologií a metodik. Na konci webináře bude prostor pro vaše otázky a diskuzi o tom, jak můžeme být součástí vašeho change managementu. Těší se na vás Radim Chalupník, jako průvodce změnou a designem vzdělávacího procesu, společně s lektorským duem Eva Jokes + Tomáš Doležal, kteří vám představí, jaký vzdělávací obsah skutečně funguje a jaké týmové dohody chcete zavést i u vás.

Zpětnou registrací (po termínu konání webináře) získáte záznam akce.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Evou Jokes
Digitipy pro nedisciplinované chaotiky
Webináře Digiskills

Digitipy pro nedisciplinované chaotiky

Webinář pro nejvíc nedisciplinované chaotiky! Eva Jokes - chaotik první třídy, vám ukáže svoje tipy, které si odnáší z nejrůznějších time management metod.

Detail akce
ZDARMA
16. 4. 2024

Představení přednášejících

Radim Chalupník

Radim je COO Digiskills, nadšenec do moderních technologií s touhou bořit hranice standardních přístupů ke vzdělávání. Řeší témata jako digitální přetížení, detox, informační a mediální gramotnost a human centered design. 

LinkedIn
Radim Chalupník

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes

Tomáš Doležal

Tomáš je nadšenec do objevování a implementování nejrůznějších digitálních nástrojů. Mnohem víc ho ale baví se o svoje znalosti dělit s ostatními. V poslední době se také s oblibou hrabe v generative AI nástrojích, které podle něj zcela změní naše přemýšlení o práci.

Tomáš Doležal