Adopce Microsoft 365 Copilot

Copilot je souhrnné označení umělé inteligence od Microsoftu, která přináší zásadní změny do pracovních návyků. Copilota můžete využívat i v Microsoft 365 a my vám ukážeme jeho silné stránky a naučíme vás jej zavést do každodenní práce.

Domluvit konzultaci
Office 365
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Proč adopce Microsoft 365 Copilot s Digiskills?

Je klíčové umět rozpoznat, jak nám moderní nástroje mohou pomoci dosáhnout lepších výsledků, ušetřit čas a energii. Jakákoliv firma má dnes díky Microsoftu k dispozici revoluční AI integrovanou do produktů, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook nebo Teams.

My vám ukážeme, jak můžete využít Copilota k efektivnější práci a pomůžeme vám přemýšlet o práci z nové, modernější perspektivy, s využitím AI technologií. Cílem je, aby práce byla nejen snazší, ale aby vám přinášela i větší radost a Microsoft 365 Copilot se stal její přirozenou součástí.

Nasadili jste Microsoft 365 Copilot, nebo to plánujete?

Jak probíhá adopce Microsoft 365 Copilot?

 • Adopce je digitální akademie pro celou společnost. Kombinuje různé vzdělávací formáty a cílí na konkrétní skupiny zaměstnanců, na vedení i řadové zaměstnance, různá oddělení, konkrétní týmy i jednotlivce.
 • Zjistíme, kde je prostor pro Copilota

  Zmapujeme si potřeby vaší společnosti a identifikujeme, kde jsou příležitosti využít Copilota.

 • Podíváme se, jak na tom jste

  Pokud už Copilota využíváte, podíváme se, jestli využíváte jeho potenciál.

 • Otevřeme vám vzdělávací cestu

  Máme nachystaný obsah, který se skládá z praktických webinářů, nebo připravíme vzdělávací program na míru vašim potřebám.

 • Nadchneme a inspirujeme

  Pro vybrané skupiny lidí uspořádáme motivační workshopy, odstartujeme změnový proces.

 • Změnový proces založený na metodice ADKAR

  Metodika, kterou se řídíme, není jen o změně; je to cesta k posílení týmu, zvýšení produktivity a dosažení cílů s jasně definovanými kroky.

Reference klientů, kteří prošli
adopcí Microsoft 365

Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.
Žena s mazanicí

Co vám adopce přinese

 • Každý člen vaší organizace bude mít příležitost naučit se s novou technologií.
  Dáte každému možnost vidět možnosti, příležitosti a způsoby, jak posunout svou práci díky moderním technologiím v čele s AI.
 • Získáte inspiraci, kde Copilota využít.
  Ukážeme vám řadu praktických použití a situací, které znáte i vy ze své každodenní praxe a naučíme vás do nich začlenit AI.
 • Rozvinete svůj digitální mindset.
  Microsoft 365 Copilot není to jediné, s čím vás můžeme naučit pracovat. S námi máte možnost zrevidovat své digitální kompetence a systematicky se rozvíjet i v dalších oblastech a dovednostech.
 • Systematické a organizované vzdělávání
  Nabízíme připravený a precizně poskládaný program, který vás provede základy a naučí vás Microsoft 365 Copilot využívat prakticky. Pokud chcete víc, půjdeme s vámi více do hloubky a připravíme pro vás individuální vzdělávací cestu.

Pojďme to konečně společně změnit!

Kontaktujte nás, ukážeme vám celý adopční program krok po kroku.