CZ

Microsoft Office 365

Řešení Microsoft 365 přináší mnohem více, než známý Word, Excel nebo Outlook. Poznejte i ostatní cloudové nástroje z tohoto balíčku, které vám umožní ve firmě efektivněji spolupracovat.

Ukažte mi jak
Microsoft Office 365
Heslo

Proč je téma důležité? 

Mnoho firem využívá jen zlomek z toho, co Microsoft 365 přináší. A to je škoda! Pochopitelně nikdo nemá čas hrát si v práci s aplikacemi a zkoumat k čemu slouží. A proto jsme tu my. Ukážeme vám ekosystém Microsoft 365 na konkrétních příkladech. Včetně toho jak používáme my sami tyto nástroje ve firmě. Pochopíte k čemu slouží, jak se v nich zorientovat a jak si díky nim usnadnit různé každodenní situace pracovního dne. 

  Co vás naučíme?

  • Pochopíte, jak funguje cloud a jak do toho zapadá Microsoft 365 
  • Zorientujete se v aplikacích a k čemu slouží 
  • Naučíte se lépe komunikovat pomocí aplikace Teams nebo Outlook 
  • Budete efektivněji pracovat se soubory a ovládnete aplikace OneDrive a SharePoint 
  • Zjistíte jak evidovat poznámky a úkoly v aplikacích OneNote, Planner nebo ToDo 
  • a mnoho dalšího.... 
  Tablet

  Jak vyučujeme?

  Microlearning

  Microlearning

  Díky microlearningu dávkujeme vaši digitální revoluci do jednotlivých lifehacků, které si zvládnete osvojit třeba i během pauzy na kávu.

  Živé workshopy a webináře

  Živé workshopy a webináře

  Pravidelné workshopy a webináře dopřávají studujícím potřebný kontakt s autoritou v podobě našich sympatických a velezkušených lektorů.

  Přehledný studijní portál

  Přehledný studijní portál

  Všechny studijní materiály, odkazy na výuková videa, registrace na workshopy a další podklady naleznete v přehledném studijním prostředí.

  Ambasador

  Formujeme ambasadory

  Naši absolventi se stávají pevným bodem digitální transformace a dokáží přivést pozitivní změnu do každého pracovního kolektivu.