365 Heroes

Za pouhé dva měsíce ovládnete aplikace Microsoft 365, budete připraveni na záludnosti všech systémů a naučíte se předávat tyto dovednosti vašim kolegům.

Akademie startuje 9. 9. 2024

Chci se registrovat
365 Heroes
Adam Pešek lektor kurzu
Ikona přehrát
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Program probíhá online na platformě Digiskills. Naleznete zde studijní materiály, odkazy na živé workshopy a webináře. 

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Co vám akademie přinese

  • Stanete se opravdovými ambasadory, kteří dokážou efektivně používat aplikace Microsoft 365 na pokročilé úrovni, zvládnete je navzájem provazovat a využívat naplno jejich potenciál. Navíc vás naučíme předávat tyto zkušenosti dál svým kolegům. Konkrétně projdeme:
  • Práci se soubory v cloudu a sdílenými dokumenty
  • Online komunikaci v Teams a Outlooku
  • Microsoft Teams – nejen pro klasickou práci v týmu
  • Další méně známé aplikace M365
  • Týmové dohody a jak na ně
  • Jak předávat zkušenosti a zavádět změny do týmu

Pro koho je program určen

365 Heroes je především pro digitální ambasadory, které technologie baví a rádi pomohou svým kolegům zvládnout adopci Microsoft 365.

4 praktické workshopy
40 hodin samostudia
10 týdnů vzdělávání
8 nadupaných webinářů
+ záznam z živých akcí
základní cena kurzu 15 800 Kč *

Cena kurzu

* Uvedená cena nezahrnuje DPH 21 %.
Pro studenty, školy a neziskovky sleva až 50 %.

Nabízíme zajímavé slevy pro 2 a více účastníků z jedné firmy.

Jdete do toho s námi?

Na registraci máte už jen
0 Dnů
0 Hodin
0 Minut
Akademie probíhá od 9. 9. do 24. 11.

Reference našich klientů

Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Kdo vás akademií provede?

Adam Pešek

Adam je nadšenec do technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš