Akademie Microsoft 365 Copilot

Využíváte Microsoft 365? Naučíme vás využívat i Microsoft 365 Copilota! Připravili jsme pro vás vzdělávací obsah v českém jazyce a nabízíme vám propracovaný program, ve kterém vás seznámíme s nejslibnější AI současnosti. Vše jasně, stručně a srozumitelně.

Akademie startuje 16. 9. 2024

Chci se registrovat
Akademie Microsoft 365 Copilot
Tomáš Doležal lektor kurzu
Ikona přehrát
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Program probíhá online na platformě Digiskills. Naleznete zde studijní materiály a odkazy na živé webináře.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

 

 

Harmonogram akademie ke stažení zde

 

Co vám akademie přinese

  • Pomůžeme vám AI začlenit do každodenního pracovního prostředí prostřednictvím praktických webinářů, díky kterým zdárně zavedete Microsoft 365 Copilot do svých procesů a postupů.
  • Naučíte se výzvy, které pomohou Copilota začít používat rychleji.
  • Dostanete k dispozici přehledně uspořádané materiály pro samostudium.
  • Dokážete Copilota aktivovat a obsluhovat v aplikacích, které denně používáte.
  • Naučíte se rozpoznat každodenní situace, ve kterých můžete Copilota použít.
  • Dovedete zhodnotit, kdy je zatím lepší práci udělat bez asistence AI.
  • Budete schopni s Copilotem komunikovat tak, abyste maximálně vytěžili jeho potenciál.

Pro koho je program určen

Akademie je určena pro každého, kdo chce vstoupit do nové éry interakce s aplikacemi Microsoft 365. Naučíme vás pracovat s revoluční AI od Microsoftu a ukážeme vám, jak můžete Copilota využít na maximum i ve vaší společnosti.

7 praktických webinářů
+ záznamy z živých akcí
14 týdnů vzdělávání
základní cena kurzu 13 800 Kč *

Cena kurzu

* Uvedená cena nezahrnuje DPH 21 %.
Pro studenty, školy a neziskovky sleva až 50 %.

Nabízíme zajímavé slevy pro 2 a více účastníků z jedné firmy.

Jdete do toho s námi?

Na registraci máte už jen
0 Dnů
0 Hodin
0 Minut
Akademie probíhá od 16. 9. do 13. 12.

Reference našich klientů

Akademie je výborný výukový program pro zefektivnění práce s produkty M365. Zaměřena převážně na spolupráci v MS Teams, na komunikaci, sdílení dokumentů a informací a propojení s ostatními aplikacemi. Tento program je přínosem jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Velmi oceňuji možnost se prostřednictvím on-line webinářů a školení přímo ptát na konkrétní věci. Honza Dolejš je vynikající lektor.

Avatar

Tamara Kujalová

innogy

Program předčil moje očekávání! Nejedná se o další sbírání teoretických znalostí, ale o skvělé propojení samostatného vzdělávání formou krátkých videí, živých webinářů a praktického rozvoje dovedností při interaktivních školeních. Nejvíce oceňuji právě provázání na praktické využití a zaměření i na méně obvyklá témata, jako je sdílení zkušeností ze zavádění M365 do praxe v reálných společnostech nebo obecně principy zavádění změn do společnosti. Mohu jedině doporučit všem, kteří se zajímají o moderní nástroje a chtějí se naučit nejen, jak využívat nástroje Microsoft 365, ale i to, jak svoje znalosti a zkušenosti předat dál.

Avatar

Tomáš Zdvořilý

SUEZ CZ a.s.
Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal

Program Digiskills priblížil výhody firemného riešenia Microsoft365 a v praxi naučil užívateľa odkryť potenciál Microsoft Teams aplikácie. Celý program nebol iba reklamná propagácia, ale zahŕňal aj na upozornenia, kde sú zatiaľ obmedzenia a ako s nimi naložiť. Veľmi dobrá možnosť ponúkala sa neustále pýtať skúsenejších, ako i testovať si znalosti v reálnom prostredí.

Avatar

Stanislav Hrda

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Kdo vás akademií provede?

Tomáš Doležal

Tomáš je nadšenec do objevování a implementování nejrůznějších digitálních nástrojů. Mnohem víc ho ale baví se o svoje znalosti dělit s ostatními. V poslední době se také s oblibou hrabe v generative AI nástrojích, které podle něj zcela změní naše přemýšlení o práci.

Tomáš Doležal