Vizuální storytelling

Nenechte důležitá data zapadnout v nudné prezentaci. Díky této akademii předáte informace poutavě, moderně a srozumitelně.

Chci se registrovat
Vizuální storytelling
Eva Jokes lektor kurzu
Ikona přehrát
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Celý program probíhá online na platformě Digiskills, kde najdete přehledně seřazená všechna klíčová témata, aktivity, studijní materiály, odkazy na živé workshopy a webináře a jejich následné záznamy.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Co vám akademie přinese

  • Ukážeme vám, jak správně vizualizovat myšlenku a vytvořit k ní odpovídající grafiku. Naučíte se vyjadřovat komplexní informace pomocí příběhů, které budou jednoduché a zapamatovatelné. Naučíte se tvořit přehledné prezentace nebo grafické příspěvky na sociální sítě, které zaujmou.
  • Jak správně strukturovat své sdělení.
  • Jak graficky zpracovat své nápady a myšlenky tak, aby zaujaly.
  • Kde hledat inspiraci a vhodné grafické šablony.
  • Jaké využít online nástroje pro usnadnění práce.
  • Jak zapojit a aktivizovat publikum.
  • Jak poutavě prezentovat a prodat svoji myšlenku v online prostředí.

Pro koho je program určen

Vizuální storytelling uplatníte napříč odvětvími i pozicemi – a to kdykoliv potřebujete srozumitelně komunikovat k zákazníkovi, nebo interně v týmu. Kdykoliv potřebujete upoutat a udržet pozornost, uvést publikum na konferenci do složitějšího problému, nebo komunikovat ke svým zákazníkům na sociálních sítích. Pomůže vám právě vizuální storytelling.

4 praktické workshopy
12 hodin samostudia
4 týdny vzdělávání
+ záznam z živých akcí
základní cena kurzu 11 800 Kč *

Cena kurzu

* Uvedená cena nezahrnuje DPH 21 %.
Pro studenty, školy a neziskovky sleva až 50 %.

Nabízíme zajímavé slevy pro 2 a více účastníků z jedné firmy.

Jdete do toho s námi?

Přesně tohle jste si teď pomysleli?
Skvělé! Nechte nám na sebe kontakt, budeme s vámi počítat do dalšího běhu akademie.

Reference našich klientů

Evě Jokes bych chtěla poděkovat za sympaticky lidský přístup, který k nám účastníkům během kurzu projevovala.
Celý kurz famózně a profesionálně odpracovala. Eva dokázala všechny díly Vizuálního storytellingu vést interaktivně a v permanentním dialogu.
Oceňuji její odbornost, vždyť nám stihla představit tolik různých zajímavých digitálních pomocníků v práci s prezentací.
Děkuji za řadu užitečných tipů, jakými jsou slido, šablony pro prezentace, význam barevného spektra, příběhu a mnoho dalšího.
Eva si mě rovněž získala v závěru svojí vstřícnou nabídkou individuálního poradenství při přípravě prezentací. Přesvědčila mě tím o tom, že svoji práci odvádí srdcem a nefalšovaným zájmem o nás, o účastníky. Proto jí touto cestou chci velmi poděkovat a těším se někdy na příště.

Avatar

Lucie Melounková

ČSOB, a.s.
Petr Chvojka

Praktické ukázky a konkrétní návody. Poskytnutý materiál, Ideálně zpracovaná videa. Možnost zpětného zhlédnutí a nastudování.

Avatar

Petr Chvojka

Český florbal

Akademie vizuálního storytellingu pod vedením Evy mě velmi mile překvapila a odnáším si spoustu nové inspirace do své práce. Líbilo se mi, že se nejednalo se pouze o statický výklad, ale že jsme si vše mohli rovnou prakticky vyzkoušet. Nejvíce ale oceňuji, že se Eva snažila průběh workshopů přizpůsobit individuálním potřebám všech zúčastněných.

Avatar

Martin Smetana

NKÚ

Zajímavé téma, spoustu tipů a triků, skvělá lektorka.

Avatar

Martin Koudela

ČSOB

Kdo vás akademií provede?

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes