Akademie umělé inteligence

Umělé inteligence se bát nemusíte, práci vám nevezme, naopak! AI vám práci ulehčí, zvládnete ji za méně času a za vynaložení mnohem menšího množství energie. Potřebujete se jen naučit, jak s ní mluvit a jak jí správně zadávat úkoly. A přesně to vás naučíme v naší digitální akademii.

Akademie startuje 30. 9. 2024

Chci se registrovat
Akademie umělé inteligence
Jakub Danielka lektor kurzu
Ikona přehrát
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Celý program probíhá online na platformě Digiskills, kde najdete přehledně seřazená všechna klíčová témata, aktivity, studijní materiály, odkazy na živé workshopy a webináře a jejich následné záznamy.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

 

Hamonogram akademie ke stažení zde

 

 

Co vám akademie přinese

  • Naučíte se vytvářet textové i grafické výstupy pomocí nástrojů jako je ChatGPT nebo Midjourney. Budete moci tvořit nejen texty a prezentace, ale i upravovat videa a zvuk. Navíc vám ukážeme, kde hledat inspiraci a nové AI aplikace, které vám pomohou nejen v osobním, ale i pracovním životě. Rozšíříte své znalosti a dovednosti v oblasti umělé inteligence a využijete je na maximum pro svůj růst a úspěch.
  • Naučíte se správně promptovat pro dosažení co nejlepších výsledků.
  • Získáte praxi v používání konkrétních aplikacích a nástrojů.
  • Otevřeme i stinné stránky AI, jako jsou právní aspekty a etické otázky.
  • Získáte mnoho inspirace, jak s AI pracovat a kde všude vám může pomoci.
  • Nastavíte si ten správný mindset a motivaci pro práci s AI.

Pro koho je program určen

Program je určen pro všechny, kteří si chtějí osvojit práci s umělou inteligencí. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý uživatel, začneme od základů a postupně se dostaneme ke složitějším aktivitám.

3 praktické workshopy
4 hodiny samostudia
8 týdnů vzdělávání
2 nadupané webináře
+ záznam z živých akcí
základní cena kurzu 13 800 Kč *

Cena kurzu

* Uvedená cena nezahrnuje DPH 21 %.
Pro studenty, školy a neziskovky sleva až 50 %.

Nabízíme zajímavé slevy pro 2 a více účastníků z jedné firmy.

Jdete do toho s námi?

Na registraci máte už jen
0 Dnů
0 Hodin
0 Minut
Akademie probíhá od 30. 9. do 1. 12.

Reference našich klientů

Akadémia AI od Digiskills fantasticky reaguje na aktuálny vývoj v oblasti AI a prináša firmám ucelený a praktický edukatívny obsah, ktorý nemá na našom trhu momentálne konkurenciu. Kombináciou praktických webinárov, workshopov a elektronického obsahu na portáli vťahuje počas 8-ich týždňov všetkých účastníkov priamo do deja a kombináciou "spoznaj-zaži-vyskúšaj si" im dáva vysokú šancu naskočiť na tento šialene rýchly vlak.

Akademie AI mi pomohla ušetřit spoustu času i rutinní práce. Teď mi konečně zbývá víc prostoru se nad problémy opravdu zamyslet.

Avatar

Štěpán K.

UX/UI designer

Především jsem ocenila, že jsem se naučila ladit prompty tak, aby mi AI skutečně rozuměla a dávala mi výstupy v takové formě, v jaké je potřebuji.

Avatar

Tereza M.

HR business partner

Kdo vás akademií provede?

Jakub Danielka

Jakub je freelancer a zároveň (spolu)majitel několika firem zaměřených na eventy, software a eventový software. Kromě lidí zaměstnává také několik cloudových služeb, které mu šetří čas i nervy. Má rád tabulky, automatizaci i ohýbání různých nástrojů tak, aby nahradily složitý specializovaný software. 

Jakub Danielka

Adam Pešek

Adam je nadšenec do technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes