Adopce Microsoft
Office 365

Office 365
Důvěřuje nám více než 500 firem
Logo Škoda Logo ČSOB Logo ZPMV Logo ČEZ Logo Letiště Praha Logo Fresenius

Proč adopce s Digiskills?

Přechod do cloudu a využití moderních technologií je pro společnost velkou změnou a pouze instalace nástrojů nestačí. Pomůžeme vám od začátku až do konce. Motivujeme a inspirujeme, "nakoupíme" vedení, naučíme vás digitální dovednosti a to vše pak promítneme do nových týmových dohod. Postaráme se o to, aby změna byla trvalá.

Už to není jen Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Ani Microsoft Teams nejsou jen na volání a chat, ale umí toho daleko více. Co třeba sdílet soubory přes OneDrive, tvořit digitální poznámky ve OneNote, spravovat úkoly v ToDo a Planner nebo automatizovat přes Power Automate další. Naučíme vás využívat Microsoft 365 naplno, aby vám nástroje zjednodušovaly život.

Nasadili jste nástroje 365, ale lidé pořád posílají přílohy e-mailem?

Jak probíhá adopce Microsoft Office 365?

 • Adopce je digitální akademie pro celou společnost. Kombinuje různé vzdělávací formáty a cílí na konkrétní skupiny zaměstnanců, na vedení i řadové zaměstnance, různá oddělení, konkrétní týmy i jednotlivce.
 • Zjistíme, co potřebujete

  Zmapujeme si potřeby vaší společnosti a dostupnost jednotlivých digitálních nástrojů

 • Zjistíme, jak na tom jste

  Díky Digiskills Assessmentu zmapujeme, jak je na tom vaše společnost s digitálními dovednostmi

 • Navrhneme kompletní vzdělávací cestu

  Na základě vstupních informací a Digiskills Assessmentu navrhneme kompletní seznam aktivit a tímat, která je potřeba lidi naučit

 • Nadchneme a inspirujeme

  Pro vybrané skupiny lidí uspořádáme motivační workshopy, naladíme změnový proces na pozitivní vlnu

 • Naučíme

  Pro vybrané skupiny lidí uspořádáme motivační workshopy, naladíme změnový proces na pozitivní vlnu

 • Uložíme know how

  Vytvoříme systém týmových pravidel a dohod, jak v týmech využívat jednotlivé nástroje a proškolíme tzv. ambasadory, kteří budou dále šířit osvětu kolem digitálních technologií

Reference klientů, kteří prošli
adopcí Microsoft Office 365

Klára Černá

Naši Digi Heroes jsou jako skauti, kteří šíří betlémské světlo v podobě digitálního mindsetu napříč firmou.

Klára Černá

Klára Černá

ČSOB
Michal Hanko

Protože sami dodáváme nejnovější technologie společnosti Microsoft, moc dobře víme, že klíčem k úspěšné adopci každé inovace je intenzivní práce s lidmi.‘

Michal Hanko

Michal Hanko

Konica Minolta
Dominika Steinbachová

Skvělý program, který mi hodně pomohl s orientací v aplikacích M365. Kombinace webinářů a praktických školení byla ideální, aby člověk pochopil jak aplikace fungují a kde jsou jejich úskalí. Velmi užitečná je spolupráce s dalšími účastníky a sdílení zkušeností napříč organizacemi.

Avatar

Dominika Steinbachová

Český florbal
Žena s mazanicí

Co ještě potřebujete
vědět

 • Každou adopci děláme na míru.
  Digitální nástroje, zapojení zaměstnanců, vyhraněný prostor pro vzdělávání, to vše ovlivní formáty vzdělávání, množství workshopů a délku samotného vzdělávacího programu.
 • Microsoft 365 do morku kostí!
  Už to není jen Outlook, Word, Excel a PowerPoint, ale také OneNote, OneDrive, SharePoint, Teams, Planner, ToDo, Power Automate, PowerApps, Power BI. Zvládáte je všechny?
 • Další digitální nástroje.
  Využíváte i aplikace mimo Microsoft Office 365? Zapojme je do celého příběhu digitální transformace. Může to být například Trello, Asana, a další.
 • Dejte zaměstnancům prostor pro vzdělávání.
  Bez ohledu na postavení ve firmě. Jeden potřebuje detailně ovládnout tvorbu automatizací v Power Automate, druhý zase nastavuje týmové dohody pro práci v MS Teams.

Pojďme to konečně společně změnit!

Kontaktujte nás, ukážeme vám celý adopční program krok po kroku.