← Na předchozí stranu Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Digitální Safari #14: Jak pracuje expert na bezpečnost

Přidat do kalendáře

Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si pozvali experta na digitální bezpečnost Pavla Matějíčka.

REGISTROVAT SE

Tohle bude pecka! Digitální bezpečnost je téma, které poslední měsíce rezonuje. Mnozí tak mají otázky, zda je jejich počínání na internetu bezpečné a jak se mají chovat, aby předcházeli nebezpečí. Návodů na internetu je spousta, ale my vám přineseme jedinečný pohled do toho, jak pracuje člověk přímo z IT prostředí. Do dalšího dílu Digitálního Safari jsme si totiž pozvali Pavla Matějíčka, který několik let působil ve světoznámé firmě ESET.

S Pavlem se budeme bavit o tom, jak on sám pracuje s digitálními přístroji, aby se cítil bezpečně. Jaké aplikace a nástroje k tomu využívá? Na co si dát v dnešním světě pozor a čemu se raději úplně vyvarovat? Pavel se zabývá digitální bezpečností a řeší multiplatformnost - jeho slovy střídá operační systémy více než boty a často pracuje na několika zároveň.

V tomto díle načneme například následující témata:

  • Jak pracovat s hesly a kam je bezpečně ukládat,
  • K čemu a jak využívat VPN,
  • Který z prohlížečů je nejbezpečnější a jak je využít,
  • Jaký dnes použít antivir (antimalware) a proč
  • a mnoho dalšího.

 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024
s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš