← Previous page Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?

Digitální Safari #27: S čím pracuje učitel angličtiny, Broňa Sobotka?

Add to calendar

Broňu Sobotku, populárního učitele angličtiny, zná celý český internet. S jakými digitálními nástroji pracuje? Co mu pomáhá při výuce angličtiny a co používá pro organizaci svého času, práce a týmu?

REGISTER

Broňa přijal pozvání do našeho Digitálního Safari, kde s ním Radim Chalupník probere nástroje, které ke své práci používá a doporučuje.

Čeká nás pohled na Kalendář, Miro i Discord a další digitální vychytávky.

Webinář je zdarma, stačí se zaregistrovat a na e-mail vám pošleme link ke sledování. Po skončení všem zaregistrovaným přijde odkaz na záznam.

Zpětnou registrací (po termínu konání webináře) získáte záznam akce.

← Previous page

Other prepared events

Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills webinars

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Event detail
FREE
29. 5. 2024
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills webinars

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Event detail
FREE
25. 6. 2024

Introduction of lecturers

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny
Jako dyslektik a dysgrafik si našel vlastní způsoby, jak studium zjednodušit, zpříjemnit a zpřístupnit. A rád se o ně podělí.
LinkedIn
Bronislav Sobotka

Radim Chalupník

Radim is the COO of Digiskills, an enthusiast of modern technologies with a desire to break down the boundaries of standard approaches to education. He addresses topics such as digital overload, detox, information and media literacy, and human-centered design.

LinkedIn
Radim Chalupník