← Na předchozí stranu AI trendy pro rok 2023

AI trendy pro rok 2023

Přidat do kalendáře

Vánoce se neúprosně blíží a my jsme se vás rozhodli odměnit odlehčenějším tématem dalšího webináře. Budeme si hrát s umělou inteligencí a jako bonus se s vámi podělíme o ty nejlepší zkraty z našich online školeních.

REGISTROVAT SE
Tentokrát se podíváme na trošku odlehčenější témata. AI (umělá inteligence) bude jednoznačně jeden z hlavních trendů roku 2023. Proto si na webináři pohrajeme s umělou inteligenci (AI) a ukážeme vám nástroje, které si můžete sami vyzkoušet. Popovídáme si o našich TOP aplikacích za rok 2022. A v neposlední řadě se zasmějeme nad tím, co nás vypeklo na školeních i v Digiskills.
← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Petrem Mackem
Novinky v Microsoft 365
Webináře Digiskills

Novinky v Microsoft 365

V digitální době, ve které žijeme, se svět, věci i aplikace mění doslova bleskovou rychlostí. Microsoft 365 není výjimkou – tento rozsáhlý ekosystém se prakticky neustále vyvíjí, transformuje a rozšiřuje.

Detail akce
ZDARMA
4. 10. 2023
s Tomášem Doležalem
4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?
Webináře Digiskills

4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?

Pracujete dlouhé hodiny, jste zahlcení úkoly a sníte o tom, že budete mít více volného času? Co kdyby se váš pětidenní pracovní týden zkrátil na pouhé čtyři dny?

Detail akce
ZDARMA
10. 10. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš

Adam Pešek

Adam je nadšenec do technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek