CZ
← Na předchozí stranu AI trendy pro rok 2023

AI trendy pro rok 2023

Přidat do kalendáře

Vánoce se neúprosně blíží a my jsme se vás rozhodli odměnit odlehčenějším tématem dalšího webináře. Budeme si hrát s umělou inteligencí a jako bonus se s vámi podělíme o ty nejlepší zkraty z našich online školeních.

ZÁZNAM WEBINÁŘE
Tentokrát se podíváme na trošku odlehčenější témata. AI (umělá inteligence) bude jednoznačně jeden z hlavních trendů roku 2023. Proto si na webináři pohrajeme s umělou inteligenci (AI) a ukážeme vám nástroje, které si můžete sami vyzkoušet. Popovídáme si o našich TOP aplikacích za rok 2022. A v neposlední řadě se zasmějeme nad tím, co nás vypeklo na školeních i v Digiskills.
← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Lukášem Novotným
Jak na no-code automatizaci v Make
Webináře Digiskills

Jak na no-code automatizaci v Make

Jste připraveni se naučit pár věcí o automatizaci v uživatelsky přívětivém nástroji, jako je Make?

Detail akce
ZDARMA
7. 2. 2023
s Honzou Dolejšem
AI: stop teorii!
Webináře Digiskills

AI: stop teorii!

V tomto webináři, který bude vést Honza Dolejš, CEO společnosti Digiskills, se budeme zaměřovat na praktické aplikace umělé inteligence (AI) a jak ji lze použít v různých odvětvích.

Detail akce
ZDARMA
14. 2. 2023
s Josefem Čadou
Získejte nový pohled na svá data s Power BI!
Webináře Digiskills

Získejte nový pohled na svá data s Power BI!

Chcete využívat potenciál vašich firemních dat naplno? Poznejte pokročilou akademii v nástroji Power BI, zaměřenou na reporting.

Detail akce
ZDARMA
1. 2. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Je nadšená z vzdělávání a digitálních technologií, pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky se propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a s nadšením je šíří dál.

Eva Jokes

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Vede v Digiskills tým lektorů a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš

Adam Pešek

Adam je nadšenec technologií a lektor v Digiskills. Školí firmy v digitální produktivitě, online spolupráci a Microsoft 365. Učí ostatní, jak využít moderní technologie ve svém životě. Poradí jim tipy na dovolenou či biohacking. 

LinkedIn
Adam Pešek