← Na předchozí stranu Digitální Safari #25: AI pro HR

Digitální Safari #25: AI pro HR

Přidat do kalendáře

V Digitálním Safari #25 nás tentokrát čeká propojení dvou HR světů: těšte se na rozhovor Milana Rataje ze Sloneek 🐘 a Šárky Nečasové z Digiskills 🤖

REGISTROVAT SE

O čem bude řeč:

🔹 Zapojení umělé inteligence do HR -  a to s pomocí vlastního chatbota

🔹 AI jako pomocník při sestavování kompetenčních modelů a OKR / KPIs

🔹 Hybridní firemní kultura a jak ji ve Sloneekovi udržují

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Petrem Mackem
Novinky v Microsoft 365
Webináře Digiskills

Novinky v Microsoft 365

V digitální době, ve které žijeme, se svět, věci i aplikace mění doslova bleskovou rychlostí. Microsoft 365 není výjimkou – tento rozsáhlý ekosystém se prakticky neustále vyvíjí, transformuje a rozšiřuje.

Detail akce
ZDARMA
4. 10. 2023
s Tomášem Doležalem
4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?
Webináře Digiskills

4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?

Pracujete dlouhé hodiny, jste zahlcení úkoly a sníte o tom, že budete mít více volného času? Co kdyby se váš pětidenní pracovní týden zkrátil na pouhé čtyři dny?

Detail akce
ZDARMA
10. 10. 2023

Představení přednášejících

Milan Rataj

Milan Rataj je zodpovědný za zákaznickou spokojenost a HR ve firmě Sloneek. Je zkušený HR konzultant a věnoval se zejména velkým organizačním změnám a strategickému HR poradenství managementu. Evangelizuje kompetenční model rozvoje zaměstnanců. Vystudoval andragogiku a marketing a má v obou oborech doktoráty. 

Milan Rataj

Šárka Nečasová

Šárku vždycky bavilo pít dobrou kávu a povídat si s lidmi. Není proto divu, že se našla právě v HR a personalistice. Digitální technologie, návody a školení pro ni navíc byly vždycky zálibou a vnímá je i jako velkého pomocníka při práci s lidmi. Ráda proto pomáhá kolegům i ostatním personalistům zjednodušit si práci, zefektivnit interní komunikaci a všem maximálně automatizovat.

Šárka Nečasová