← Na předchozí stranu Digitální Safari #25: AI pro HR

Digitální Safari #25: AI pro HR

Přidat do kalendáře

V Digitálním Safari #25 nás tentokrát čeká propojení dvou HR světů: těšte se na rozhovor Milana Rataje ze Sloneek 🐘 a Šárky Nečasové z Digiskills 🤖

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

O čem bude řeč:

🔹 Zapojení umělé inteligence do HR -  a to s pomocí vlastního chatbota

🔹 AI jako pomocník při sestavování kompetenčních modelů a OKR / KPIs

🔹 Hybridní firemní kultura a jak ji ve Sloneekovi udržují

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024

Představení přednášejících

Milan Rataj

Milan Rataj je zodpovědný za zákaznickou spokojenost a HR ve firmě Sloneek. Je zkušený HR konzultant a věnoval se zejména velkým organizačním změnám a strategickému HR poradenství managementu. Evangelizuje kompetenční model rozvoje zaměstnanců. Vystudoval andragogiku a marketing a má v obou oborech doktoráty. 

Milan Rataj

Šárka Nečasová

Šárku vždycky bavilo pít dobrou kávu a povídat si s lidmi. Není proto divu, že se našla právě v HR a personalistice. Digitální technologie, návody a školení pro ni navíc byly vždycky zálibou a vnímá je i jako velkého pomocníka při práci s lidmi. Ráda proto pomáhá kolegům i ostatním personalistům zjednodušit si práci, zefektivnit interní komunikaci a všem maximálně automatizovat.

Šárka Nečasová