← Na předchozí stranu Gamifikace v HR světě

Gamifikace v HR světě

Přidat do kalendáře

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy! 

REGISTROVAT SE

Hledáte nový a kreativní způsob, jak zlepšit své HR procesy? Tak to jste na správném místě! Gamifikace je přesně tím, co hledáte!

Na našem webináři vám ukážeme, jak můžete zábavnou a hravou formou zvýšit motivaci uchazečů a zlepšit tak náborové procesyNaučíme vás, jak využít gamifikaci v rámci onboardingu, abyste novým zaměstnancům mohli nabídnout hravé výzvy, které je rychleji zapojí do týmu a zlepší jejich pracovní dovednosti 

A to není vše! Představíme vám také úžasné využití gamifikace v oblasti vzdělávání, kde můžete svým zaměstnancům nabídnout zábavné výzvy a odznaky, které jim pomohou rychleji a efektivněji získávat nové znalosti.

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy. Aneb kdo si hraje, nezlobí! 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Danielem Hejdou
Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně
Webináře Digiskills

Digitální safari #24: Chovejte se na internetu bezpečně

Jak poznat, že je stránka bezpečná? Jak si ověřit, že vám e-mailem nepřišla škodlivá příloha? To a mnohem více vám prozradí Daniel Hejda, etický hacker ze Cyber Rangers!

Detail akce
ZDARMA
31. 5. 2023
s Honzou Dolejšem
Automatizace pro lídry
Webináře Digiskills

Automatizace pro lídry

Automatizace je pojem, o kterém se často mluví, ale realita je značně jiná. Jak ji zavést do svého týmu a jaká je vaše role jako lídra? Zjednodušte a zrychlete svou práci v týmu!

Detail akce
ZDARMA
18. 4. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

Eva Jokes