← Na předchozí stranu Gamifikace v HR světě

Gamifikace v HR světě

Přidat do kalendáře

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy! 

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Hledáte nový a kreativní způsob, jak zlepšit své HR procesy? Tak to jste na správném místě! Gamifikace je přesně tím, co hledáte!

Na našem webináři vám ukážeme, jak můžete zábavnou a hravou formou zvýšit motivaci uchazečů a zlepšit tak náborové procesyNaučíme vás, jak využít gamifikaci v rámci onboardingu, abyste novým zaměstnancům mohli nabídnout hravé výzvy, které je rychleji zapojí do týmu a zlepší jejich pracovní dovednosti 

A to není vše! Představíme vám také úžasné využití gamifikace v oblasti vzdělávání, kde můžete svým zaměstnancům nabídnout zábavné výzvy a odznaky, které jim pomohou rychleji a efektivněji získávat nové znalosti.

Přijďte si pro inspiraci, jak přeměnit i ty nejvíce otravné HR úkoly na zábavné výzvy. Aneb kdo si hraje, nezlobí! 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes

Šárka Nečasová

Šárku vždycky bavilo pít dobrou kávu a povídat si s lidmi. Není proto divu, že se našla právě v HR a personalistice. Digitální technologie, návody a školení pro ni navíc byly vždycky zálibou a vnímá je i jako velkého pomocníka při práci s lidmi. Ráda proto pomáhá kolegům i ostatním personalistům zjednodušit si práci, zefektivnit interní komunikaci a všem maximálně automatizovat.

Šárka Nečasová