← Na předchozí stranu Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!

Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!

Přidat do kalendáře

Náborový proces, onboarding, evidence zaměstnanců, docházka, zkušební doby nováčků, povinné lékařské prohlídky a řada dalších úkonů spadajících do běžné HR agendy vytvářejí změť všemožných čísel, tabulek, formulářů a poznámek.

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Zkrotit obsáhlou agendu HR oddělení je svého druhu hrdinství a hrdinové potřebují nejen odhodlání a vnitřní sílu, ale také ty správné nástroje (a nemusí to být nutně škraboška nebo plášť).

Na webináři, který pro vás máme zcela zdarma až do 9. dubna, se zaměříme na představení aplikaci Microsoft Lists, díky které si můžete usnadnit svou práci, a přitom ji vykonávat dobře a efektivně.

Možná jste o tomto nástroji ještě neslyšeli, ale v případě, že používáte Microsoft 365, tak jej už vlastníte a můžete začít používat. Lists toho totiž umí opravdu mnoho a výrazně vám usnadní obsluhu agendy, kde vše souvisí se vším a nic vám nesmí uniknout.

Ukážeme Vám, jak se stát skutečnými HR Heroes!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

LinkedIn
Eva Jokes