CZ
← Na předchozí stranu Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!

Nastavte si ideální flow pro chod vašeho personálního oddělení!

Přidat do kalendáře

Náborový proces, onboarding, evidence zaměstnanců, docházka, zkušební doby nováčků, povinné lékařské prohlídky a řada dalších úkonů spadajících do běžné HR agendy vytvářejí změť všemožných čísel, tabulek, formulářů a poznámek.

Termín konání 9. 4. 2023 20:00 - 20:30 Cena ZDARMA
REGISTROVAT SE

Zkrotit obsáhlou agendu HR oddělení je svého druhu hrdinství a hrdinové potřebují nejen odhodlání a vnitřní sílu, ale také ty správné nástroje (a nemusí to být nutně škraboška nebo plášť).

Na webináři, který pro vás máme zcela zdarma až do 9. dubna, se zaměříme na představení aplikaci Microsoft Lists, díky které si můžete usnadnit svou práci, a přitom ji vykonávat dobře a efektivně.

Možná jste o tomto nástroji ještě neslyšeli, ale v případě, že používáte Microsoft 365, tak jej už vlastníte a můžete začít používat. Lists toho totiž umí opravdu mnoho a výrazně vám usnadní obsluhu agendy, kde vše souvisí se vším a nic vám nesmí uniknout.

Ukážeme Vám, jak se stát skutečnými HR Heroes!

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Eva Jokes

Eva je lektorka digitálních dovedností pro MS 365 a členka party Digiskills. Baví ji vzdělávání a digitální technologie a pomáhá lidem pracovat efektivněji. Za poslední 4 roky navíc propadla kouzlu prezentací a prezentačního designu a své nadšení šíří dál.

Eva Jokes