← Na předchozí stranu Ochutnávka z programu Digi Heroes

Ochutnávka z programu Digi Heroes

Přidat do kalendáře

Chcete ovládnout digitální nástroje ve svůj prospěch? Vnímáte přínos technologií a baví vás objevovat způsoby, jak si díky nim usnadnit život?

REGISTROVAT SE

Připravili jsme pro vás program Digi Heroes, který vám otevře cestu k osobní digitální revoluci. Co vše vám program přinese a jak z vás udělá středně pokročilého uživatele se dozvíte na tomto ochutnávkovém webináři. Neváhejte se registrovat a přibližte se k cíli, stát se hrdinou kanceláře! 

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Petrem Mackem
Novinky v Microsoft 365
Webináře Digiskills

Novinky v Microsoft 365

V digitální době, ve které žijeme, se svět, věci i aplikace mění doslova bleskovou rychlostí. Microsoft 365 není výjimkou – tento rozsáhlý ekosystém se prakticky neustále vyvíjí, transformuje a rozšiřuje.

Detail akce
ZDARMA
4. 10. 2023
s Tomášem Doležalem
4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?
Webináře Digiskills

4 denní pracovní týden: pomůže nám AI s jeho zavedením?

Pracujete dlouhé hodiny, jste zahlcení úkoly a sníte o tom, že budete mít více volného času? Co kdyby se váš pětidenní pracovní týden zkrátil na pouhé čtyři dny?

Detail akce
ZDARMA
10. 10. 2023

Představení přednášejících

Kateřina Švidrnochová

Kateřina je konzultantka a lektorka komunikačních strategií a digitální transformace. Pomáhá týmům komunikovat mezi sebou i navenek, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si tím práci i život. Lektoruje v Digiskills i českém nezisku a školství. 

Kateřina Švidrnochová