← Previous page Digitální Safari #4: Jak naučit technologie komunikovat mezi sebou?

Digitální Safari #4: Jak naučit technologie komunikovat mezi sebou?

Add to calendar

Čeká na nás čtvrtý díl Digitální Safari se vzácným hostem - Jakubem Danielkou. Jakub je člověk, který zvládá práci za několik lidí. Jaká kouzla používá k tomu, aby vše stíhal a práci si zefektivnil?

REGISTER

Čeká na nás čtvrtý díl Digitální Safari se vzácným hostem - Jakubem Danielkou. Jakub je člověk, který zvládá práci za několik lidí. Jaká kouzla používá k tomu, aby vše stíhal a práci si zefektivnil? Čeká na nás téma automatizace a propojování nástrojů, ať už se jedná o platformy pro komunikaci nebo řízení projektů. Budeme se věnovat také tomu, jak spravovat velké množství dat nebo jak si zefektivnit práci na PC.

Témata pro Digitální Safari #4

  • Jak propojit různé nástroje na komunikaci, řízení projektů apod.
  • Automatizace
  • Jak pracovat s velkým množstvím dat v jedné aplikaci
  • Jak zefektivnit práci na PC díky zkratkám, makrům apod.?

 

Můžete se těšit na mnoho konkrétních tipů a ukázek, jak pracovat efektivněji.

← Previous page

Other prepared events

Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Digiskills webinars

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Event detail
FREE
29. 5. 2024
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Digiskills webinars

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Event detail
FREE
25. 6. 2024

Introduction of lecturers

Jan Dolejš

Honza lives by modern technologies and shows people how digital tools can make their lives easier. He strives to explain complex technologies in layman's terms because he believes that everyone can master them. He is the CEO of Digiskills and builds the best academies.

LinkedIn
Jan Dolejš

Jakub Danielka

Jakub is a freelancer and (co-)owner of several companies focused on events, software and event software. In addition to people, he also employs several cloud services that save him time and nerves. He enjoys spreadsheets, automation and bending various tools to replace complex specialized software.

Jakub Danielka