← Na předchozí stranu Digitální Safari #4: Jak naučit technologie komunikovat mezi sebou?

Digitální Safari #4: Jak naučit technologie komunikovat mezi sebou?

Přidat do kalendáře

Čeká na nás čtvrtý díl Digitální Safari se vzácným hostem - Jakubem Danielkou. Jakub je člověk, který zvládá práci za několik lidí. Jaká kouzla používá k tomu, aby vše stíhal a práci si zefektivnil?

REGISTROVAT SE

Čeká na nás čtvrtý díl Digitální Safari se vzácným hostem - Jakubem Danielkou. Jakub je člověk, který zvládá práci za několik lidí. Jaká kouzla používá k tomu, aby vše stíhal a práci si zefektivnil? Čeká na nás téma automatizace a propojování nástrojů, ať už se jedná o platformy pro komunikaci nebo řízení projektů. Budeme se věnovat také tomu, jak spravovat velké množství dat nebo jak si zefektivnit práci na PC.

Témata pro Digitální Safari #4

  • Jak propojit různé nástroje na komunikaci, řízení projektů apod.
  • Automatizace
  • Jak pracovat s velkým množstvím dat v jedné aplikaci
  • Jak zefektivnit práci na PC díky zkratkám, makrům apod.?

 

Můžete se těšit na mnoho konkrétních tipů a ukázek, jak pracovat efektivněji.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím, změnám a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024
s Evou Jokes
Digitipy pro nedisciplinované chaotiky
Webináře Digiskills

Digitipy pro nedisciplinované chaotiky

Webinář pro nejvíc nedisciplinované chaotiky! Eva Jokes - chaotik první třídy, vám ukáže svoje tipy, které si odnáší z nejrůznějších time management metod.

Detail akce
ZDARMA
16. 4. 2024

Představení přednášejících

Jan Dolejš

Honza žije moderními technologiemi a ukazuje lidem, jak jim mohou digitální nástroje usnadnit život. Snaží se lidskou řečí vysvětlit složitější technologie, protože věří, že je může ovládnout každý. Je CEO Digiskills a staví ty nejlepší akademie.

LinkedIn
Jan Dolejš

Jakub Danielka

Jakub je freelancer a zároveň (spolu)majitel několika firem zaměřených na eventy, software a eventový software. Kromě lidí zaměstnává také několik cloudových služeb, které mu šetří čas i nervy. Má rád tabulky, automatizaci i ohýbání různých nástrojů tak, aby nahradily složitý specializovaný software. 

Jakub Danielka