CZ
← Na předchozí stranu Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Přidat do kalendáře

Jste obchodníci nebo dokonce vedete sales teamy? Zbytečná administrativa a rutinní úkoly vám určitě lezou krkem - vždyť vy přeci potřebujete hlavně uzavírat dealy!

REGISTROVAT SE

Naučíte se automatizovat v CRM, i pracovat s nástroji jako Power Automate či Make.

Podíváme se společně na automatizaci činností, jako třeba správa a kategorizace kontaktů, řízení e-mailové komunikace, vytváření nabídek a smluv, sledování obchodních příležitostí, analyzování výkonu, a další.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Renátou Balíkovou
Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams
Webináře Digiskills

Digitální Safari #22 Jak srovnat HR oddělení do latě s MS Teams

Sen každého HR managera? Mít o všem přehled a ve všem absolutní pořádek

Detail akce
ZDARMA
31. 3. 2023
s Honzou Dolejšem
Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate
Webináře Digiskills

Uvolněte si ruce pro důležitější úkoly díky Power Automate

Organizace dnes ztrácí neskutečné množství času tím, že lidé provádějí zbytečné rutinní činnosti. Power Automate je přitom šikovným pomocníkem, který vás těchto činností dokáže zbavit!

Detail akce
ZDARMA
3. 4. 2023

Představení přednášejících

Lukáš Novotný

Během působení v IT oboru měl možnost poznat řadu digitálních technologií a plně je využívat. Své zkušenosti z praxe předává dalším lidem a pomáhá jim nahlížet na digitální technologie jako na pomocníka, nikoliv jako na nepřítele. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších.

Lukáš Novotný

Tomáš Brtna

V businessu se pohybuje již 9. let od studia na vysoké škole, od té doby prošel mnoho pozicemi od obchodníka až po obchodního ředitele. Nadšenec do moderních technologií a digitálních vychytávek, snaží se tyto koníčky skloubit s prací a ušetřit čas a zvýšit produktivitu sobě i svým klientům. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na kole, snowboardu nebo rád cestuje po světě.

Tomáš Brtna