← Na předchozí stranu Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Přidat do kalendáře

Jste obchodníci nebo dokonce vedete sales teamy? Zbytečná administrativa a rutinní úkoly vám určitě lezou krkem - vždyť vy přeci potřebujete hlavně uzavírat dealy!

REGISTROVAT SE

Naučíte se automatizovat v CRM, i pracovat s nástroji jako Power Automate či Make.

Podíváme se společně na automatizaci činností, jako třeba správa a kategorizace kontaktů, řízení e-mailové komunikace, vytváření nabídek a smluv, sledování obchodních příležitostí, analyzování výkonu, a další.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Adamem Peškem
Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček
Webináře Digiskills

Tipy na digidárky aneb gadgety pod stromeček

Od aplikací a softwarových nástrojů se tentokrát přesuneme k hardwaru – k zábavnému hardwaru!

Detail akce
ZDARMA
11. 12. 2023
s Evou Jokes
Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024
Webináře Digiskills

Digitální předsevzetí a návyky pro rok 2024

Před námi je nový rok a s ním i nové výzvy a předsevzetí. My pro vás proto máme hodinu nabitou skvělými tipy na digitální předsevzetí aneb pojďte si udělat pořádek ve svých návycích (a zařízeních) a uspořádejte si svůj digitální život (a data).

Detail akce
ZDARMA
19. 12. 2023

Představení přednášejících

Lukáš Novotný

Během působení v IT oboru měl možnost poznat řadu digitálních technologií a plně je využívat. Své zkušenosti z praxe předává dalším lidem a pomáhá jim nahlížet na digitální technologie jako na pomocníka, nikoliv jako na nepřítele. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších.

Lukáš Novotný

Tomáš Brtna

V businessu se pohybuje již 9. let od studia na vysoké škole, od té doby prošel mnoho pozicemi od obchodníka až po obchodního ředitele. Nadšenec do moderních technologií a digitálních vychytávek, snaží se tyto koníčky skloubit s prací a ušetřit čas a zvýšit produktivitu sobě i svým klientům. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na kole, snowboardu nebo rád cestuje po světě.

Tomáš Brtna