← Na předchozí stranu Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Automatizace pro obchodníky a vedoucí sales týmů

Přidat do kalendáře

Jste obchodníci nebo dokonce vedete sales teamy? Zbytečná administrativa a rutinní úkoly vám určitě lezou krkem - vždyť vy přeci potřebujete hlavně uzavírat dealy!

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM

Naučíte se automatizovat v CRM, i pracovat s nástroji jako Power Automate či Make.

Podíváme se společně na automatizaci činností, jako třeba správa a kategorizace kontaktů, řízení e-mailové komunikace, vytváření nabídek a smluv, sledování obchodních příležitostí, analyzování výkonu, a další.

← Na předchozí stranu

Další plánované akce

s Honzou Dolejšem
Digitipy live s Honzou Dolejšem
Webináře Digiskills

Digitipy live s Honzou Dolejšem

Chce zlepšit svou digitální gramotnost a získat praktické rady pro efektivnější využívání technologií ve svém každodenním životě?

Detail akce
ZDARMA
25. 6. 2024
s Radimem Chalupníkem
Firemní kultura v rytmu technologií a změn
Webináře Digiskills

Firemní kultura v rytmu technologií a změn

Chcete implementovat nové technologie a dosáhnout trvalé změny u vás ve firmě? Vstupte do světa moderního change managementu! Na webináři vám ukážeme, co všechno v Digiskills děláme a jak firmám pomáháme se zaváděním změn a budováním kultury otevřené inovacím a vzdělávání.

Detail akce
ZDARMA
29. 5. 2024

Představení přednášejících

Lukáš Novotný

Během působení v IT oboru měl možnost poznat řadu digitálních technologií a plně je využívat. Své zkušenosti z praxe předává dalším lidem a pomáhá jim nahlížet na digitální technologie jako na pomocníka, nikoliv jako na nepřítele. Podílel se na školeních zaměstnanců ve společnostech GlaxoSmithKline, ČSOB, Hypoteční banka, ŠKODA AUTO a v dalších.

Lukáš Novotný

Tomáš Brtna

V businessu se pohybuje již 9. let od studia na vysoké škole, od té doby prošel mnoho pozicemi od obchodníka až po obchodního ředitele. Nadšenec do moderních technologií a digitálních vychytávek, snaží se tyto koníčky skloubit s prací a ušetřit čas a zvýšit produktivitu sobě i svým klientům. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na kole, snowboardu nebo rád cestuje po světě.

Tomáš Brtna